reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Ania gratulacje! cudny maluch! :) mi ściągali szwy w 7 dobie

Tabasia wow prezenty i kwiaty o poranku? :D w szoku jestem ;D u nas w ty roku 7 rocznica.. :szok:

marela to już się nie martw.. ;-) wyniki ok

Anulka oooo kiedy to świętujesz? :p bo ja za 2.5 tyg ciekawe czy mój nie zapomni :p

milia taaak..kiedyś tak ubierali.. ale to są ubranka po dziewczynce całkiem ładne.. ale nie ubiore mu różowego pajaca. jak powiedziałam, że nie bardzo go w tym widzę, to teściowa, że jak będzie miał kupe robic to w pajaca.. :eek:ona myśli chyba, że dziecko kica do ubrania bezpośrednmio :eek::eek: i chciała mi dać rożek który ma 15 lat.. :eek::eek:podziekowałam bo mam dwa i 8 kocyków :sorry: no i widziałam, że była trochę zniesmaczona, że nie chciałam przyjąć jej daru po jej wnuczkach, który aktualnie wrócił od psycho kuzynki bo używała do swoich dzieci lol :eek:

Asiawro ja po sn poszłam po 6 czy 8 tyg..tak się bałam grzebania, że nie byłam w stanie wczesniej.. i tak ryczałam w gabinecie ze strachu przed wejściem na fotel.. :cool:eh..


u nas taki wiatr, że zostaliśmy w domu :/ w slońcu mega ciepło ale wieje lodowaty i az drzewa łamie.. :/ może uda nam się wyjśc jutro..
 
Doli tak BYLO... juz nie jest :/

Ciekawe co t nawiezie. Tez dostalam kurtke z rozowym srodkiem dla 4 latka po corce szwagierki. Oddalam w cholere kolezance. T sie pytala ostatnio gdzie ta kurtka to powiedzialam ze gdxies w szafie spakowana :))
Albo dostaje jakies ciuchy z bobami budow czy tomkami. On w tym nie chodzi. Kiedys go chcialam ubrac to sie rozryczal. A pozniej mam problem zeby to komus wydac. Tym razem pewnie jakies szmaty dostaniemy po tamtej. A ja nakupowalam 2 wory fajnych ciuchow od kolezanki ;)
 
Doli jesteś wyrodna synowa :D
Anniaa gratuluje maleństwa śluczne!! Ja ściągałam szwy na 7 dzień tak miałam na wypisie

U nas od kilku dni mega wieje ale my się hartujemy i wychodzimy:) umówiłam się dziś z koleżankami i łaziłyśmy po parku przez 3 godziny małemu było bardzo ciepło gorzej ze mną:)
 
Natasza no sorry ale taki becik styrany że wstydziła by się ...
Poza tym już przy pierwszym dała nam skarpetki dla dziewczynki, z koralikami wtf....


No cóż hehe dlatego jak pytała co kupić to mąż mówi że pieluchy :D

Wreszcie łóżeczko ubrane całkiem :D
 
Doli zobacze czy je jeszcze gdzies mam ale to byly na takie 2-3letnie dziecko to bedzie za male. Ale jak tylko znajde to Ci przywioze bedzie dla Hubcia ;) i nie zartuj z kasa!!
 
reklama
Do góry