reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Dzie dobry.
Ja znowu malej czopka dalam i oczywisciw zrobiła mega kupe. Dzięki temu obudziła się tylko raz na karmieie. A teraz od 3.40 SPI non stop.
Kurde czemu ona nie umie sama wydusic tej kupy! Ja niwnkoge jej dawać tych czopków bo się przyzwyczai.

Lei jako ze rzadko ostatnio nadrabiam to nie wiem o jaka szynę ci chodzi. Mozees mnie oswiecic?

Muminek moja non stop na cycku niestety...
 
reklama
Tabasia jakie wgłębienie? Przecież lekarz sprawdzał po ur. Malutkiej czy jest ok więc???

Muminek nie poddawaj się.. Może będzie jakaś inna doradczyni? Mi pomogła dopiero 3...

Myla może rób jej masaż brzuszka?? A może coś jesz takiego??


U nas w nocy przerwa 4 godzinna, mąż w transie czemu myję nakładki i laktator zamiast dać dziecku jeść bo ryczy, a ja mu że jadł 40 min lol i pewnie brzuszek albo dalej głodny, dostał 30 ml mojego i się uspokoil... A mąż dalej że czemu go nie budzę na mycie rzeczy to mu mówię że tirem by człowiek po nim przejechał i spał by dalej... Lol...
 
Myla podobno niektóre noworodki nie potrafią jeszcze tak zrobić kupy. Bo niby tu się napina i stęka a mimowolnie zaciskaja zwieracze. Może zamiast czopkow spróbuj włożyć jej maleńki kawałek mydła. Wiem że może się wydawać dziwne ale naprawdę pomaga.
 
Hej! Witam się z rana i ja. Niestety jeszcze w dwupaku;-) Mam wrażenie, że tak już będzie zawsze. No chyba, że wizyte mam w czwartek i może lekarz coś podziała, bo ja już naprawde nie mam sił, a dół coraz większy mnie chwyta. :-( W czwartek ma przyjechać brat mojego P, którego nie widział 12lat, z tej okazji P. miał wziaźć trochę wolnego, a ja już miałam być po, a tak został mi 1 dzień, żebym ewentualnie zdążyła wyjść przed jego przyjazdem. Ach, u mnie zawsze musi być wszystko inaczej.
Wiem, wiem, że wy już żyjecie innymi problemami.
 
Dzien dobry
niedawno wstalam :)
Mala dostaje sab simplex przed karmieniem nocnym bo mocno jest zagazowana i od razu lepiej spi :)
obudzila sie o 2 na karmienie potem o 5 , o 6 zrobila sobie przerwe w spaniu wiec oddalam w dobre rece :) malz ja uspil w salonie dzieki czemu dospalam do 8 gdy obudzila sie na nastepne karmienie :)
 
U nas póki co brak problemów z kupa i brzuchem, mała się nie gazuje i śpi prawie non stop. Wczoraj spala od 19:20 do 23:30, obudzila się na karmienie i zasnęła przed 1. Później pobudka o 3:30 i spanie do 6:30. Powiem Wam, że się wysypiam :-D
 
reklama
Do góry