reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Wiecie martwi mnie bardzo to wglebienie nad pupka :(
Oczywiscie naczytalam sie strasznych rzeczy o wadach kregoslupa i ryczalam jak glupia :(
Czekam na usg ale oni sa tu tak zapracowani ze m9ge czekac od kilku tygodni do kilku miesiecy. Chyba osiwieje :(((
 
reklama
Tabasia, to na pewno nic złego, nie martw się na zapas :-).

Anulka, mój ssaczek właśnie uskutecznia nocne podjadanie ;-). Przy odrobinie szczęścia zaśnie przy cycku i będzie spokój do 7 rano :p
 
Tabasia skoro tak bardzo Cię to martwi to może faktycznie idź prywatnie?

Myla kokon to tak jak babydust pisała zawinięcie ciasne w kocyk pielyche..tak jak w szpitalu..

Pat kciuki za dzisiejsze wyjście!!&& i za szybki powrót do zdrowia!!&&

My już pojedzeni..trochę teraz ściągam i idę jeszcze spać:)
 
Ja mam taki fajny kokonik ale juz nie założę malutkiej ze wzgledu na ta szynę..ogolnie nosi 3 zestawy ubrań na zmianę bo musza byc jak najbardziej przylegające, najlepiej bez napow itd zeby sie nie odciskały. Tyle pięknych ubranek mi "przepadnie" :-(

Nocka u nas ładna, dwie pobudki tylko, choc i tak niewyspana jestem bo ogladalam do pozna "Wilk z Wallstreet" .
 
ja znowu w nocy poprosiłam o dokarmienie i mała cala noc była ze mną i spala. . kurde juz dana nie wiem co nam robić- polozna tu nie morduje żeby tego nie robić, ale mogą gwiazda tak się denerwuje ze nie może nawet dobrze brodawki złapać, z czym normalnie nie ma problemu. polozna straszy mnie zaburzeniem laktacji a ja znowu nie wyobrażam sobie zęby młoda cały czas siedziała przy cycku:(
 
Prywatnie nie bardzo bo nie ma gdzie :/ oni tu takich gabinetow nie maja. Ewentualnie do polskiej przychodni ponad 200km. Musze rozwazyc ta opcje...

Anulka chlustac bedzie swiezym mlekiem,nie przetrawionym.
 
reklama
Tabasia niekoniecznie. Moja Tyska chlustała czasem godzinę po karmieniu takim juz serkiem. I to tez bylo ulewanie.

Muminek dziecko czasem potrzebuje powisiec na cycu. Są takie dni szczególnie przy skokach rozwojowych ze się od cycka nie odczepi. Uroki macierzyństwa
 
Do góry