reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Aylin u nas klocek po kapieli w czystego pampersa to standard :)) a pozniej wlasnie ulanie :))
Czasem sie zdarzy siku podczas zmiany wiec juz totalnie cala do przebrania hehe

Myla tak gleboko nie zanurzam ale mocze uszka ;)

O to tyle z oglafania bo zaczyna cos skrzypiec. Chyba glodna...
 
reklama
my tez tak gleboko nie zanurzamy ale nasza jeszcze taka zestresowana podczas kapania jest :/
my tez mamy prawie zawsze kokon w ciagu dnia (zawinieta ciasno w cienki kocyk) bo tak lubi + kocyk na wierzch bo cieplolub z niej wiec jak do wanienki wkladana bez niczego to nie lubi :/ (nawet jesli tetrowka okryta to za malo ) odruch moro ma co chwile jak tylko reka pod glowka ruszy sie odrobine :/ i taka spieta caly czas ze umyc ja pod pachami to na 4 rece musimy :/ ale sukces i tak bo juz sie nie drze podczas kapieli :)

i sab simplex tez uzylam juz 3 razy bo zagazowala mi sie na maksa :/ jak karmie ja tym niebolacym cycem to tak z niego leci ze mala sie krztusi i slusze jak powietrze polyka :( i odciaganie przed karmieniem nic nie daje bo ona krztusi sie pod koniec karmienia a nie na poczatku :/
 
Tabasia używasz jux espumisan? Ja dzisiaj czytałam ze od miesiąca. Jak Ty już używasz to może i ja kupie bo nasze gwiazdy z tego samego dnia.

Babydust i tego sab simplex używasz tak sporadycznie czy cały czas. Bo patrzyłam na internecie to znalazłam info ze cały czas się tego używa.
 
No właśnie dziewczyny, chciałam was zapytać o ten odruch moro. Wasze dzieciaki mają? Bo ja pamiętam że Laura miała bardzo silny, tak że za każdym razem jak ja kładłam do łóżeczka to się trzęsłam i budziła. A Wikus praktycznie nie ma. To normalne?
 
Anulka tak po pierwszym miesiacu jest ale zdecydowalismy z m ze podamy wczoraj pierwszy raz bo ten placz byl juz straszny. Dajemy tylko do jednego karmienia wieczornego 5 kropelek.

Niestety sab simplex tu nie ma.
 
reklama
Hehe nie jedza ;)
Moja jak w zegarku przed 2 sie budzi :D

Tak Anulka pomoglo :) przed wczoraj poszla spac po 21 bez krzykow i placzu,wczoraj dostala o jedno karmienie pozniej i troszke stekala do 22 ale pozniej spokoj :)
 
Do góry