reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Kina zazdroszcze że ktoś chciał Ci wersje hardcore zrobić ! Mi ciągle powtarzają że będą badać delikatnie nie wiem po co !
 
reklama
Może sharmota nadal w szpitalu, a nie ma dostępu do neta i stąd brak odzewu.

DobraDziewczyna,
to faktycznie nieciekawie. Niby nie jest do końca ok, ale zwlekają z podjęciem decyzji. Tłumaczę sobie to w taki sposób, że lekarze to też tylko ludzie i starają się podjąć dobre decyzje i bez potrzeby nie ryzykować.. Ale z drugiej strony, skoro jest coś nie tak, to chyba lepiej od razu coś z tym zrobić..:/

Asia ja już jestem w 41+1 wiec myślę ze mogli by już zacząć coś robić tym bardziej ze ja nie chce CC a jak Mały będzie za duży to nie dam rady SN, mam nadzieje ze w końcu się coś ruszy ;)
 
Wreszcie dotarlam do domu po wizycie.

Na KTG jakies tam skurcze wyszly ale polozna stwierdzila ze to tylko przepowiadacze, zreszta i tak ich nie czulam wiec zero przejecia...
Ale za to ruszylo rozwarcie :-D jest na 3 cm :-D
No i pani ginekolozka sie pyta czy ma mnie zbadac delikatnie czy ma cos przyspieszyc, no to ja ze oczywscie poprosze wersje hardcore ;-) wlozyla swoje dwa grube paluchy, podobno to nie byl ten caly masaz szyjki tylko odkleila pecherz plodowy od macicy =-O stwierdzila ze moze jeszcze ew pecherz przebic ale to nie jest bezpieczne...
Troche krwi sie polalo i powiem wam ze pojawily sie skurcze i to nie byle jakie jesli chodzi o bol, tyle ze nieregularne a miedzy nimi Antosia niezle kopie...
Modle sie oby sie rozkrecilo...


Kina, no trzymam kciuki za rozkręcenie akcji!! &&&&&&&

Asia ja już jestem w 41+1 wiec myślę ze mogli by już zacząć coś robić tym bardziej ze ja nie chce CC a jak Mały będzie za duży to nie dam rady SN, mam nadzieje ze w końcu się coś ruszy ;)

Asia, no widzisz część szpitali już w tym czasie ma zwyczaj pomagać a część nie wiadomo na co czeka. Po co dziecko ma rosnąc w brzuchu jak już może przy cycu mamusi? Tylko kobieta niepotrzebnie się stresuje :o( No ja tego nie pojmuję...

Pat bidulko a Ty czekasz i czekasz.... Tak nas przestrzegają podczas ciąży żeby unikać tego i owego (i wcale tego nie mało) bo tyle przyspiesza poród a jak przyjdzie czas i każda robi po kolei to co miała zabronione i to jakoś przyspieszyć nie chce! I gdzie tu sens?
 
Dygotka dałabym ale opakowanie w domu mam. A ja jeszcze w szpitalu. Ale może mąż znajdzie to napisze.

Tabasia jezeli zacznie mnie brać przeziębienie to będę pic. I teraz po powrocie zamierzam bo starsza chora i boje się od niej coś złapać.

Matik ja miałam apke. I ona mierzyla. Nie co do sekundy.
 
ja juz nie raz slyszalam o historiach ze lekarz mowi ze bedzie wczesniejszy porod ze wszystko na to wskazuje a potem kobita sie przeterminowuje :)

u mnie tez dzisiaj polozna srodowiskowa byla ale nie miala ze soba wagi - mam przyjsc do przychodni w piatek na zwazenie malej oraz na zdjecie szwow
Dzisiaj obejrzala to sobie i zdecydowala sie jeszcze szwy zostawic - pewnie po tym naderwaniu jeszcze nie wszystko dobrze sie zagoilo :( :( juz nawet balam sie zapytac jak to wyglada :/

ja magnez odstawilam cos kolo 36tc

Kina to trzymam kciuki bo jakis przestuj sie zrobil czas na nowego maluszka :)
 
Aylin dzięki

A wogule dziwi mnie takie trzymanie kobiet pi terminie u mnie przy Antku jak wybił 41 tydzień to miałam się stawić w szpitalu i jak na usg wyszło dziecko 4600 to od razu cesarką z tym ze ja też zero rozwarcia i długa szyjkę miałam ale mnie nie męczyli ani dziecka
 
reklama
Do góry