reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Aylin niestety nie profamilia, nie chciałam ryzykować, bo to tetno mnie zestresowalo. teraz czekam na dalsze decyzję, ale chyba lekarz przy badaniu mi trochę pomógł bo mam lekkie krwawienie i jakieś drobne skurcze się pisały na ktg.

Kurcze martwię się Sharmota, coś się długo nie odzywa
 
reklama
Może sharmota nadal w szpitalu, a nie ma dostępu do neta i stąd brak odzewu.

DobraDziewczyna,
to faktycznie nieciekawie. Niby nie jest do końca ok, ale zwlekają z podjęciem decyzji. Tłumaczę sobie to w taki sposób, że lekarze to też tylko ludzie i starają się podjąć dobre decyzje i bez potrzeby nie ryzykować.. Ale z drugiej strony, skoro jest coś nie tak, to chyba lepiej od razu coś z tym zrobić..:/
 
Aylin mój też dużo ulewa i nie ma więlszego znaczenia czy zje mało czy dużo :)
Doli dasz radę mój m chodzi do pracy dopiero od poniedziałku będzie miał urlop a ja sama w domu..i to od 5-17

No właśnie mi się wydaje że Karmi to się opiera głównie o ten słód jęczmienny i dlatego między innymi korzystnie wpływa na laktację.

Muminek to trzymam kciuki żeby było dobrze, a dzidzia jak najszybciej była z Tobą.








xuser-online.png.pagespeed.ic.KccwCy-6Th.png
 
Milia80 no jeszcze poczekam z pójściem do lekarza :)
Małgosia dobrze zrobiła z waga :p i ładnie przybiera :)

DobraDziewczyna [emoji110][emoji110][emoji110]
 
reklama
Dziewczyny,
nie sądzę by to przez magnez Wam się przeciągało. Tym bardziej, jeśli już odstawiłyście. Ale nawet jeśli nie - to musiałybyście brać naprawdę końskie dawki, a w ciąży można brać nawet do 400-600 mg na dobę. Moim zdaniem wystarczy na około 3-4 dni przed terminem porodu przestać go zażywać - jeśli dawki są większe. Oczywiście nie jestem lekarzem, ale sądzę, iż jeśli ma dojść do rozwiązania, to i tak dojdzie ;) A do 41 t.c. to tym bardziej nie ma się czym przejmować ;)
 
Do góry