reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Dobra Dziewczyna w końcu jakis konkret :-)

Muminek, rozkręcasz się :-)

Pat, mam nadzieje, że u Ciebie też ruszy akcja, już długo się męczysz...

Mamy super pediatrę :-) sam z siebie zaznaczył nam na karcie, że nawet jak bloczków nie będzie, a Małgosia będzie chora, to nas przyjmie. Sam niestety ma 2 synów chorych, już dorosłych :-( a wczesniej pytaliśmy inną pediatrę, czy możemy się do niej zapisać (fakt, że najbardziej oblegana w mieście, ale ten nasz też ma dużo pacjentów), to powiedziała, że tak, ale żebyśmy byli świadomi, że nie zawsze można się do niej dostać. Koleżanka, która chodzi do niej z synem, mówiła, że już 3x ostatnio się nie dostała, więc jesteśmy zadowoleni ze zmiany decyzji. Dziś sami świadkami byliśmy, że nasz zgodził się przyjąć 4 dzieci, choć już wiadomo było, że będzie musiał zostać po godzinach, bo nie zmieści się w czasie. Opinie jako lekarz ma bardzo dobre i wszystko tłumaczy.
A dzieci tam ważą w pieluchach, bez sensu...
 
Spokojnie nasze maluchy lubią parami się rodzić wiec pewnie jutro dwoje wyskoczy

Ja w czwartek rodze to kto ze mną


Ja bym byla chetna:-)


chyba dzis nic z tego dziewczyny, no ale może faktycznie w takim razie uda się wstrzelic w termin:)[/QUOTE

Termin dzisiaj chyba masz? &&&&&&& Za rozwiniecie akcji:tak:
Dobra Dziewczyna w końcu jakis konkret :-)

Muminek, rozkręcasz się :-)

Pat, mam nadzieje, że u Ciebie też ruszy akcja, już długo się męczysz...

Mamy super pediatrę :-) sam z siebie zaznaczył nam na karcie, że nawet jak bloczków nie będzie, a Małgosia będzie chora, to nas przyjmie. Sam niestety ma 2 synów chorych, już dorosłych :-( a wczesniej pytaliśmy inną pediatrę, czy możemy się do niej zapisać (fakt, że najbardziej oblegana w mieście, ale ten nasz też ma dużo pacjentów), to powiedziała, że tak, ale żebyśmy byli świadomi, że nie zawsze można się do niej dostać. Koleżanka, która chodzi do niej z synem, mówiła, że już 3x ostatnio się nie dostała, więc jesteśmy zadowoleni ze zmiany decyzji. Dziś sami świadkami byliśmy, że nasz zgodził się przyjąć 4 dzieci, choć już wiadomo było, że będzie musiał zostać po godzinach, bo nie zmieści się w czasie. Opinie jako lekarz ma bardzo dobre i wszystko tłumaczy.
A dzieci tam ważą w pieluchach, bez sensu...

Milia to super ze znalezliscie fajnego lekarza.
 
reklama
Sataga no to kciuki zebyscie wyszly jutro:tak:

Myla moze nie bedzie zle, Z tym wcinaniem postow to naprawde wkurw. Mi przez apke w telefonie non stop wcina ale to nie przez internet, Z laptopa mi nie wcina
 
Do góry