reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Sharmota, ja bym pojechała i powiedziała, że nie czuję ruchów. Na pewno zrobią Ci wszystkie badania! Nie musisz mieć skierowania w ciązy, mają obowiązek Cię przyjąć. A o terminie też powiedz, że Twój gin się pomylił. Nie denerwuj się, tylko jedź szybciutko, to szybciej się uspokoisz, kicuki trzymam :*
 
reklama
Może już jesteś grubo po a może nie, warto to spr...


Kurde cycki to mam chyba miskę f lol... Za duży stanik jest akurat a jest naprawdę wielki mmm
 
Sharmota mi lekarz w szpitalu ciągle powtarza że lepiej przyjechać i sprawdzić niż później żałować że nic się nie zrobiło...ciąża po 40 tyg jest traktowana juz jako zagrożona ze wzgledu na łożysko i wody więc nie wiem czemu Ciebie nie skierowali na ktg... Ja jezdze co drugi dzien i nie potrzebuje skierowania...nawet trzy razy dziennie moglabym pojechać ;)

Doli to krówka się zrobilas :D muuuuuuuuuu !
 
sharmota,
jedź i na wstępie powiedz, że nie czujesz ruchów dziecka. A potem wspomnij o błędnie wyliczonym terminie. Lepiej dmuchać na zimne.
 
Sharmota jedz i sie nie zastanawiaj!!!
U nas zawsze mowili ze jak sie ruchow nie czuje to trzeba przyjechac.

Muminek wspolczuje tych wszystkich przejsc... ale najwazniejsze ze w koncu sie udalo i juz niedlugo utulisz maluszka :) :)

Lei dlugo u Was trzymaja. Dokladnie znam ta euforie po porodzie :) u mnie byla jeszcze wieksza po sn niz po cc. Chyba hormony zadzialalh bardziej :)

Doli brawo!! :)

Pat tak czytam o tych ktg i porownuje z zasadami tutaj. Bo u nas nie robia zadnego ktg dopiero jak sie jest w szpitalu tzn przy porodzie albo jak cos sie dzieje. A jak dzidz nie chce sie w terminie urodzic to 10 dni po wywolanie i koniec tematu :)
 
Chyba się młodej podoba leżakowanie na lampie :)
 

Załączniki

  • 1428948397019.jpg
    1428948397019.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 84
reklama
Do góry