reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Jak sie wyłożyła haha :-D

Tak, juz Olivia. Maz zdecydował, chyba w zamian za te bóle wszystkie :-D

Szkoda mi mojej sąsiadki bo jej mała cuagle płacze i z rak i cycka nie schodzi a moja spi ciagle, czasem pociumka i dalej spi. Takze ja mam luzy i na kom siedze :sorry2:

Tabasia euforia jest. Gorzej jak wrócę do domu a córcia pisałam sie cos rozdarła i ogolnie niegrzeczna jest a teraz jeszcze zazdrosna bedzie to juz w ogole cyrk bedzie..:szok: Ja tam moge zostać do czwartku. Mam ładny widok, jedzonko pod nos, ptaszków ćwierkają bo szpital jest w lesie heh jak to brzmi ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pełen relaks :D.

Sharmota, jedź i się nie zastanawiaj nawet. Tak jak pisały dziewczyny - powiedz, że nie czujesz ruchów, a jak Cię zapytają o datę porodu, to opowiedz całą sytuację. Na pewno będzie wszystko ok, trzymamy kciuki!

Czy lekko bolesne napinanie brzucha można liczyć za skurcz czy nie? Nie znam się, nie potrafię, zabiegana jestem i w ogóle dupa...:p.
 
Sataga wczasy :D

Z zoltaczka tez jest inaczej. Kaza obserwowac. A jak dziecko bardzo zolte to wtedy badania ale rzadko sie to zdarza...
 
Pat to racja :)

Lei pewnie zazdrosc bedzie niestety. Tez sie u nas tego balam ale jest super! Z tym ze moj to juz duzy kon :D
 
sataga,
haha ale fajnie :)) super fotka :)

Tabasia,
u mnie też ktg dopiero w terminie - czyli wtedy, kiedy powinnam rodzić. Wcześniej nikt tego nie zleca... Ale widocznie tak jest przy niezagrożonej ciąży ;)
 
reklama
Asia u mnie czy zagrożona czy nie to od skończonego 38 tygodnia robią raz w tygodniu a po 40 co drugi dzien :) ale najwyraźniej co szpital to obyczaj :)
 
Do góry