reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Vesunna,Lei,Asiorek gratuluję!

Doli i Myla cieszę się że mleczna kraina u was w pełni :) jednak kompetentny doradca laktacyjny może zdziałać cuda :) jak sobie pomyślę ile kobiet przestaje karmić przez durne pobożne to aż się we mnie wszystko gotuje.
 
reklama
Olusia ja dostałam 3 razy zastrzyk, dziś ostatni, wizyta chyba po 4 tyg muszę zadzwonić i umówić się bo jeszcze musi mi wypisać urlop dla męża...

Mi leci jak przy @... Tzn coś podobnego... Dziś nie mam już dużo..

Myla a czemu nie możesz, jeść..??
 
Doli gratki:)

mój pan mąż dostał dyrektywy co do prezentu za porod;) bo sam jest sierota i jakbym mu paluchem nie pokazała to bym guzik dostała;)

ja biorę przeciwzakrzepowe przez całą ciążę i jeszcze pewnie ze 4 miesiące po porodzie będę brać. . Juz nie mam się gdzie kluc
 
muminek ja tez bralam cala ciaze p/c zakrzepowe.. a jakie ty masz wskazania do brania zastrzykow? i czemmu 4 miesiace po jeszcze?:tak:
 
Olusia ja dostałam w szpitalu 3 zastrzyki przecuwzakrzepowe i to tyle do gina pójdę ok 5 tyg po porodzie
Mi się macica jeszcze oczyszcza ale już 3 dni po porodzie było tego mało a teraz to raczej takie brudzenie i śluz i wystarczy mała cieniutka podpaska :)

Olusia ja też mam chęć na słodkie:) i jem :) nie dużo ale zawsze coś ;)
 
Olusia ja jestem po 2 obumarciach dzidziolkow, robiliśmy wszystkie możliwe badania łącznie z genetycznymi ale nic nie wyszło. poza tym ja mam problemy z tarczyca, zylakami i autoimunologia wiec od początku jestem na lekach na podtrzymanie, fraxiparine żeby uniknąć mikrozakrzepow w łożysku, a do chyba 5 miesiąca brałam jeszcze sterydy przeciw odrzuceniu. a po ciąży dlatego, że w takich wypadkach, szczególnie jak jeszcze było zalecenie do leżenia to jest duże niebezpieczeństwo zakrzepicy. a niestety zakrzepicy najczęściej pojawia się właśnie w pologu:/
 
reklama
Doli dajesz rade☺ Widzisz nie ma co płakać tylko potrzeba cierpliwości. Twój chop sie postarał dobrze że nie wyskoczył w podzięce z kiełbasą w słoiku
 
Do góry