reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Wychodzimy!!!!!!!

Mały na badaniach, czekam na niego..
O 10 próba kp.. Cycki mi pękają...
Boję się tego znowu :( ryczałam jak mu bilirubine mierzylo bo mial 180 a powyżej 200 już źle..

Nie wyrabiam i ryczę... :(
Po cholerę jest ten nawał, nie może być za tydz?? Posrane to, w 1 ciąży nic nie mialam a poród sn, a teraz co.. Dupa dupa dupa..

Oj zazdroszczę. My jak młoda będzie miała dobre wyniki to może jutro wyjdziemy. Na szczęście schodzi jej ta żółtaczka pod lampami.

Doli a ja bym chciała mieć nawal.leci mi ledwo ledwo i zazdroszcze ci strasznie tego wyjscia

Myla przysrawiaj jak najczęściej. Młoda jak dwa dni wypijala wszystko to tak produkcja ruszyła, ze teraz z jednego nie daje rady wypić.
 
Myla gratuluje.

Jagoda problemów z karmieniem nie ma. Ciągnie równo z 2. Raz mi ja dokarmili bo cukier 44 miała. Ale juz jest ok.

A i sąsiadkę na łóżku obok mam normalna :) tzn wkurzona bo dziecko bardzo spada z wagi i żółtaczka rośnie. Ale to akurat zrozumiały powód wkurwienis :) tym bardziej ze wczoraj by ja,wypisali
 
Myla i Doli. Super dziewczyny.Wszystko zmierza w dobrym kierunku:-D
A ja znowu mam lenia. Mała dziś do przedszkola poszła, to mi nawet z wyrka nie chce się wychodzić, a trochę roboty mam. Stos garów do mycia, stosy prania do wyprania i suchego do pochowania, ale komu by się chciało. Przecież moja brzuchowa lokatorka się nie śpieszy, to mam czas :p ;-)
Kurczę dziwczyny zanikają na tym forum.
Asiorek wogóle się nie odzywa, teraz Lei i Vesunna, a ja ciekawa jestem nowych dzieciaczków, bo na swoje to liczyć nie mogę:p ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
9.20 4,070 kg 54cm chyba Olivia :-D bez znieczulenia, za tobpo gazie to taka fazę miałam, ze zamawiam butle do domu hehe!! Jeszcze leżymy/siedzimy z mezem na porodówce, jest milutko :tak:

Ale Cie wywołałam. Brawo, gratulacje fajna duża dziewuszka.
Mówisz, że gaz?Hmm..U nas też go dają, to może trzeba będzie skorzystać.
Szybko dochodźcie do siebie i wracajcie do domku.:-D :-D :-D :-D :-D
 
Do góry