reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Doli wow to po cc szybko do domu :)
Znam ten ból drącego się dziecka całą dobę i mamusi fanatyczki kp :-/ ale się wtedy namęczyłam..więc współczuje Ci!!!!!!!! Co za wieśniaki..po ciula mu tv..no chyba że w domu nie ma i wiadomości chciał obejrzeć :)
 
reklama
No... Co zrobić.. Sloma z butów... Gapi mi się stary zbok na dupe... Mięśniak upasiony na czekoladzie...

Szaj też ci szybko pójdzie; )

Natasza szybko?? Od pt jestem...
 
Lei przy tobie mozna sie nabawic kompleksow
ja chyba przez cala ciaze nie zrobilam tyle ile ty w ten tydzien :/

u mnie na szczescie nikt nie wpierdziela sie w nic odkad wyprowadzilismy sie na swoje
 
Moim zdaniem, tv w każdej sali to beznadziejny pomysł... Szpital powinien być miejscem, gdzie można odpocząć. A skoro sale są wieloosobowe, to tym bardziej nie powinno się nikogo zmuszać do oglądania tego pudła.

Doli,
to trzymam kciuki, by Was jutro wypuścili.
 
reklama
Aylin zdrajczynio! !:):) gratuluję Jagodki:) i zazdroszczę jak nie wiem co! to teraz się musze sprężyc żeby zacząć i jeszcze Cię tam znalezc:)

ale porod miałaś blyskawiczny:) rewelacja
 
Ostatnia edycja:
Do góry