reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Ale mam poje.... Sąsiadkę na sali. Nie dość że buraczyna, dziecko jej ryczy cały czas mam już dosyć, ona karmi cyckiem ale nie będzie dawać na żądanie bo za często i się drze i drze to dziecko ...łeb mi pęka..
To jeszcze jej mąż przyszedł, włączył tv i wpiernicza ciastka co za wieśniaki, no ale co się dziwić jak zza Krakowa -120km..

Co chwile się tłuką, drą bo tak mówią taka gwara

A ja się już nie odzywam bo zwróciłam uwagę żeby swojej torby nie wkladal do naszego łóżeczka a ten a co? Zawali się?

Nosz kuźwa
Syf sklepowy na rożek bo on se pomylił, bo nie zauważył

A teraz prawie wy****ł mi dziecko bo przechyli to łóżeczko w którym leży Hubert więc drę się uważaj a ten no uważam


Kurna!!!!!!!!
 
Jakieś wiesiury pewnie przyjechały i się zachować nie potrafią...szkoda dziecka bo w przyszłości pewnie tez takie będzie ^^
 
reklama
Do góry