reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Doli gratuluje !!!!

Lei - no mi polozne mowily zeby nie jesc czekolady , bo tam kakao co moze uczulac .Błagam nie wyprowadzaj mnie z blędu bo odrazu ze 2 kg cukierkow bym zjadla. A w czerwcu mam slub sis w Niemczech i musze normalnie wygladac bo tam wszyscy taka elita .

Natasza - tak przychodzi i włazi polozna do domu , u mnie byla w srode w nastepna ma byc z pediatra. I tak co jakis czas chyba przez pierwsze 3 msc. potem jak skonczy 6 msc. A jak rok to pielegniarke jeszcze mialam .
 
reklama
Natasza no moja położna wazy ... , ale ja mam własna wagę :) po Emily mi została jeszcze :)

My wczoraj tez bylismy na spacerku z Kubusiem i Emily, dzis tylko przed domem na podwórku ...

Doli co boli ? Lol cc nie jest takie zle na początku , poczekaj jak wstawac bedziesz miala lub kichanie czy kaszel przyjdzie - to wtedy boli :p

Joanna super ze wam ta szczepionka przysługuje :)
Śliczny Igorek :)
 
Karina ja od cc jeszcze nie kichałam :) gorzej jak mnie czasem kaszel męczy..to kazały mocno uciskać brzuch:)

Ja tam cZasem jem czekoladę albo coś co zawiera kakao i narazie jest ok..gorzej jak napije się soku jabłkowego na który mam ostatnio fazę to wtedy Adaś ma srakę..ehh...

No to zobaczę jak to będzie z ważenirzeniem u nas :) bo ja wagi nie mam

Myla chyba odpoczywa :) albo ssawkę przy cyckach ma :)
 
reklama
Do góry