reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Karina, przecudny :-)

Marela, nie przejmuj się położną, do nas zadzwoniła, ze jedzie, zanim jeszcze rano wstaliśmy z łóżka... spodziewaliśmy się jej popołudniu.
Oboje nieumyci, ja w koszuli, rozczochrana, mąż tylko szybko się ubrał, w domu pełno sierści, bo nie odkurzyliśmy jeszcze... a ona mówiła, żeby się nie przejmować, bo nie przychodzi na kontrolę czystości ;-)

Kuklaki, fajna waga, taka w sam raz :-)

Ania, kciuki za szybką akcję!

Sataga, może jednak obejdzie się bez oxy, za Ciebie też kciuki!

Magda, ja jeszcze Małgosi w ogóle smoczka nie podawałam, ona mało płacze, a jak nie muszę jej jakoś specjalnie pacyfikować, to smoczek wydaje mi się na razie zbędny.

Kifsi, kciuki za ktg &&&

Babydust, ale bym się wkurzyła, 30 ml spokojnie by wystarczyło na jedno karmienie...

Kto mi powie, po co w przychodniach są telefony i na stronie piszą, że możliwa jest rej.telefoniczna, jak nikt kuźwa nie odbiera... Próbuję umówić kontrolę bioderkową, przychodnia dziś i rej. w godz. 12:30-14:30, wiszę na telefonie i nikt nie podnosi tej cholernej słuchawki, grrrr!!!
 
reklama
Nie straszcie dziewczyny!!! Jak to nie chce smoka???? Hehe nie ma innej opcji nie będę leżeć kolejne mc z cyckiem tym razem, butle też wprowadzam od początku o, taka wyrodna jestem
 
Dziewczyny,
może macie jakiś sposób na bolące krocze. Dzisiaj raptem 1 km przeszłam i teraz znowu się ruszać nie mogę :(
Normalnie zazdroszczę tym, co już urodziły...
 
reklama
Natasza mój mały butelki nie tknął juz w szpitalu. Chcieli mu glukozę podać, ale właśnie pluł i aż się krztusił...

Milia, Doli ja smoka próbuje mu podać tylko w ostateczności, ale to na prawdę bardzo rzadko. I tak paskudek nie chce go brać. Najgorzej jest jak mój K zostaje z nim na chwile bo do sklepu jadę, to zaraz dzwoni ze mam wracać bo cyc potrzebny...

Doli dlaczego wyrodna matka z Ciebie? Że mleko z butelki? To przecież wybór każdej z nas i nikt nie może nas za to oceniać... ja karmie piersią, bo taki mój wybór;) jestem zbyt leniwa zeby w nocy schodzić na dół i butlę szykować:D no i jak dla mnie oszczędność kasy, bo te wszystkie mleka trochę kosztują.... pierwszego karmiłam piersią 11 m-cy, zobaczymy jak teraz będzie:eek: jestem nastawiona pozytywnie, wiec może będzie dobrze:);)

Ania. K, Staga trzymam za Was mocno kciuki!!! &&& będzie dobrze:)

Karina cudny Kubuś!:) no i tylko pozazdrościć takiej sesji w szpitalu. Szok! W pl to nie ma szans na coś takiego, choć chętnie bym doplacila ile by chcieli, bo warto...
 
Do góry