reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Magda mój pierwszy to był glonojad, smok ratował wszystko, no wyrodna bo nie będzie tylko cycek o ile będzie w ogóle jakoś wolę odciągnąć i dać z butelki bo pamiętam tylko ból z karmienia...
 
reklama
Doli Ty wyrodna matko !:o :p
Ja już mam butelki zakupione TT i dr.browns bo mi zależy żeby mimo butelkowania jak będę na zjazdach to nadal chciał ciumkac moje mleko :p ale jak będzie to zobaczymy :D
 
Pat biczuj mnie!!!

A zebyscie widzialy oczy szwagierek jak się dowiedziały że będzie cc no bo to ujma przecież, lol
Teściu w obronę w szoku byłam, że ja tak chce i tak ma być i że to moja spr i jakby on rodził to też by cc załatwiał Haha no w szoku byłam
Nic się nie tłumaczyłam mówiłam tylko " bo tak chce, tak zdecydowaliśmy z lekarzem "

Lol
 
Pat ja też mam tt uwielbiam je i Laktator też ten zamówię bo dziś pół dnia czytałam o tym i w sumie dalej nic nie wiem a nie chce kupować za 500 zł :/
 
Magda ja ci powiem jak przyzwyczaj.
Jak mi Ksawery ciągnął cycka za długo,tak zd juz zasypial a jak wyciagalam to się padalec mały budził to wkladalam mu smoka w przyciskalam swoim cyckiem żeby nie wypadał. Tak ze lezal jak przy cycu ale miedzy Buzka a mim ciałem był smoczek. Czuł mnie,najedzony byl wiec nic ego mu nie brakowało i zasypial. Tym sposobem mogłam go odkładać.

Sataga super prezent,ja bardzo chciałam 9.04 ale co ja sobie mogę :(

Ania jak fajnie!
 
Dziewczyny,
może macie jakiś sposób na bolące krocze. Dzisiaj raptem 1 km przeszłam i teraz znowu się ruszać nie mogę :(
Normalnie zazdroszczę tym, co już urodziły...

Nie chodzic na takich dlugich dystansach:happy:

Pat biczuj mnie!!!

A zebyscie widzialy oczy szwagierek jak się dowiedziały że będzie cc no bo to ujma przecież, lol
Teściu w obronę w szoku byłam, że ja tak chce i tak ma być i że to moja spr i jakby on rodził to też by cc załatwiał Haha no w szoku byłam
Nic się nie tłumaczyłam mówiłam tylko " bo tak chce, tak zdecydowaliśmy z lekarzem "

Lol

Ale tesciu dobry:tak:
 
reklama
Myla na to nie wpadłam. A to super pomysł :) dziś będę próbować. Może się choć troszkę nauczy, bo on cycka jak smoka po zaśnieciu traktuje. Mój się tylko śmieje.

Doli mój pierwszy też smoka brał bez problemu. A teraz w szoku jestem ze dziecko tak się broni przed smoczkiem...
A co to cc to tez słyszałam, że nie jestem prawdziwą matką, bo to nie był poród, tylko małego ze mnie wyjeli... A ja w d*pie to mam. Czuje się mamą w stu procentach i to najważniejsze:D kocham moich synkow i wiem, że oni mnie też;):)
 
Do góry