reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Hmmm rozwarcie na 2 palce ale szyjka twarda. Pogrzebal i cale podbrzusze mnie teraz boli. Ide sie położyć. Albo się coś rozkręci albo się zdrzemnę i na,17 pójdę do kina :)
 
reklama
Doli ciężko było ale się powstrzymałam.

Sataga oby jak najpredzej.

Ania.k tobie też żeby szybko poszło.

Pat ty sie rozkręciłaś co?

Kifsi kciuki za wizyte.

KinaM za ciebie też kciuki.
 
Tabasia powiedz mi jak u Twojej małej objawiła się ta skaza białkowa? Bo coś czuje ze i Zuzia ja ma. Za godz ma być połozna.

Anulka syn mial wszystkie prawie objawy:
-lakierowane policzki
-wysypke, takie suche placki
-ulewal bardzo
-calodzienne bolesci brzuszka
-kupy o kwasnym zapachu
-a na koniec trzasnal kupe ze smuzkami krwi
I wtedy zmienilismy mleko i jak reka odjal.

Mala teraz miala przez chwile bolesci brzuszka i przez 2 dni robila kupy z krwistym sluzem. Bardzo duzo tego bylo. Tez zmienilismy mleko i sie uspokoilo.

Bardzo szybko jej sie ujawnila ta skaza. W sumie po tygodniu. Z mlodym po 2-3tygodniach. Z tym ze u niej tylko jeden objaw byl,najgorszy...
 
Aylin przypomniał Ci sie moze porod jak tak grzebał? Bo mi sie rodzic odechciało heh!

Mloda ma 3400 takze git.

Viki zasnęła, moze tez sie kimne..

W sumie die cieszę, ze na poniedziałek bo i mama bedzie moja i tesciowa bo sie ferie kończą takze cały sztab bo teraz samo jestesmy.
 
Aylin, tez bym poszła, ale premiera moich ukochanych Szybkich i Wściekłych jest pojutrze, a nie ma co kupować biletów na zaś...Chociaż, jakbym zaczęła rodzic na sali kinowej, to może bym miała zniżkę na bilety :p.
 
Też muszę iść na Szybkich i Wściekłych :)

Gacioszki mokre były i na dupce ale na prześcieradło nie przeszło :p Doli nie bo jak poszlam do kibelka to siusiu było jeszcze w pęcherzu :p

Myla nie rodze :p

może Ci wiesiołek wyciekł ?

I do tego nawet mi nie pożyczył dobrego porodu, czy żebym dała znać po wszystkim. A chodziłam do niego przecież całą ciążę i dobre pieniądze mu płaciłam za to. Dziwnie tak się czuję z tym.
u mnie to samo,
powiedział, ze zaprasza na wizytę 6 tyg. po porodzie i tyle.
:/
a co 3 tyg. hajs u niego zostawiałam... :(


Kciuki SATAGA i ANIA.K !!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&7
Oby szybko poszło !

U mnie oczywiście żadnych oznak zbliżającego się porodu, gin powiedział, że ok. 39 tyg powinnam już urodzić, czyli ... jeszcze tydzień.

:/
 
reklama
Do góry