reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

No sharmota jak zaczniesz rodzic jutro na fotelu to czekamy na bierzace informacje hehe :) Fajnie bo bys juz miala z glowy
Najgorsze to jest chyba takie czekanie i we wszystkim doszukiwanie sie oznak porodu...ehh ja wlasnie tak robie :)
 
reklama
Natasza co to znaczy rzadka kupa? :confused:

Kina troche pozno ale coz lepiej niz wcale :-D

Asia ja biore duzo żelaza takze zaparcia mam no i tez hemodupki...:crazy: Moze gwarancji nie daje ale chyba większość wyczyści jak cos...
 
joanna,
nie tylko Ty - wszystkie tak robimy :D

Mój gin też nie jest zbyt rozmowny. W zasadzie jedyne, co się od niego dowiadywałam to, że "wszystko w normie, serduszko bije, wymiary w normie" itp. Żadnych szczegółów. A ja pierwszy raz w ciąży jestem i chciałabym więcej wiedzieć ;) W końcu przestałam pytać, bo i tak nie otrzymywałam odpowiedzi. Następnym razem chyba wybiorę się na NFZ, bo jak widać prywatnie nic więcej nie wskóram ;)
 
Lei,
tylko lewatywa i tak gwarancji nie daje. A ja jeszcze męczę się z hemodupkami, więc nie bardzo chcę tam cokolwiek wkładać :] Chyba sobie zrobię zapas jakichś serków, kefirów i jabłek. I dużo wody będę pić. Może to coś pomoże. Choć zastaw do lewatywy kupiłam na wszelki wypadek...

Kina,
rychło w czas :D

sharmota,
przynajmniej szybciej będziesz "po" :) :p

Ale z tymi kefirami to nie wiesz kiedy zaczac jesc a lewatywa dziala szybko, chyba ze bedziesz takie mieszanki dziennie jesc to chyba w WC zamieszkasz
:-D:-D


Hej dziewczyny, u mnie też nic się nie dzieje. Miałam wizytę i oprócz tego, że szyjka miękka to nadal zamknięta. Malina waży 3kg także fajnie :)

Ale zla jestem na lekarza, bo ja miałam ten gbs pobierany na poprzedniej wizycie, 2 tyg temu i pobrał tylko z pochwy. Dziś rozmawiałam z położną z do tego szpitala, gdzie chce rodzic musze miec też z odbytu. Więc mimo, że mam ujemny ten wynik to i tak by podali antybiotyk. Dziś jeszcze raz mi pobrał więc, znowu 60 zł i nie wiadomo czy zdąże odebrać wyniki przed porodem, bo dopiero w poniedziałek mają być. On tam ma jakąś swoją teorię medyczna na to, że to nie jest potrzebne z groty Nutelli, nie wiem o co chodzi. No ale mógł się zapytać, skoro wie, że rodzę w innym szpitalu niż w tym co on przyjmuje, czy takie badanie wystarczy.
I do tego nawet mi nie pożyczył dobrego porodu, czy żebym dała znać po wszystkim. A chodziłam do niego przecież całą ciążę i dobre pieniądze mu płaciłam za to. Dziwnie tak się czuję z tym.


No ja nie wiem chodzisz, kupe kasy dostaje a ani nic milego na koniec nie powie. Niewdziecznik


Dziewczyny moze nie rodzicie przez to ze tyle o tym myslicie i caly czas w napieciu. Zapomnijcie o tym rozluznijcie sie jak przyjdzie to bedzie, jeszcze te co juz termin maja albo po to rozumiem ale te co 2 tyg do terminu to nie nazekac:angry:
 
Ale z tymi kefirami to nie wiesz kiedy zaczac jesc a lewatywa dziala szybko, chyba ze bedziesz takie mieszanki dziennie jesc to chyba w WC zamieszkasz
:-D:-D





No ja nie wiem chodzisz, kupe kasy dostaje a ani nic milego na koniec nie powie. Niewdziecznik


Dziewczyny moze nie rodzicie przez to ze tyle o tym myslicie i caly czas w napieciu. Zapomnijcie o tym rozluznijcie sie jak przyjdzie to bedzie, jeszcze te co juz termin maja albo po to rozumiem ale te co 2 tyg do terminu to nie nazekac:angry:


haha Kuklaki, więc te co mają termin na już, albo są po terminie -mają prawo ponarzekać.
Te co mają 2 tygodnie do porodu- mają milczeć i nie jęczeć.
A co z tymi, które nie wiedzą kiedy termin... ? haha bo nie wiem czy mogę narzekać czy nie.. :-D
 
Natasza u nas nie ma zbytnio twardych kupek , wszystko raczej płynne niz stałe :p i u Emily tez tak było ... Tylko u nas mm jest a nie Kp ...

Dzis pierwszy dzien w domu , młody znowu duzo spał wiec nie wydaje mi sie ze bede miala udana noc ...

Dzis jak Emily zobaczyłam po 6 dniach to sie wystraszyłam jaka ona wielka :szok:

Doli jestem ciekawa czy ktos Cie wyprzedzi :p
 
haha Kuklaki, więc te co mają termin na już, albo są po terminie -mają prawo ponarzekać.
Te co mają 2 tygodnie do porodu- mają milczeć i nie jęczeć.
A co z tymi, które nie wiedzą kiedy termin... ? haha bo nie wiem czy mogę narzekać czy nie.. :-D


Czekac, nie narzekac:-D

Karina moze w nocy tez pospi. A w szpitalu przesypial duzo w dzien a potem nie spal czy co?
 
reklama
Do góry