reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Ja tez nie moge spać bo mnie mdlosci męczą, to juz kolejna nic jsk sie budzę i mam ochotę zwymiotować :baffled::baffled:

Do tego mam stresa z tym szpitalem, próbuje sie uspokoić ale juz wiem jaki bedzie stres... :wściekła/y:

Jeszcze maz mi chrapie..
 
a ja nie mogłam spać, koty mojej mamy mnie doprowadziły do szału:/ a jeszcze młoda mnie zestesowala, bo rano się jakoś dziwnie trzepotala, potem nie mogłam znaleźć detektorem tętna i juz w ogóle byłam osrana:/ potem się udało ale i tak chyba za chwile pojadę na IP żeby mi ktg zrobili
 
Lei, piona, też mam stresa, jeszcze mnie w nocy porządnie przegonilo do ubikacji, a teraz tak dziwnie boli mnie podbrzusze...Idę do wanny, a potem na 8 na IP zebrać o ktg, oby mi zrobili bo jak nie, to chyba ich rozniose... Boję się o to moje łożysko, czy przepływy są ok itd...
 
Dziendobry :)
Ja w nicy obudzilam sie dwa razy, zrobilam siku i oczywiscie spalam dalej....zadnych boli zadnych wod.....jeny ja mysle ze u mnie to sie nigdy nie zacznie :)
Na 10jade na ktg zobaczymy jak skurcze, w sumie to pokazuje mi je juz od 3 tygodni ale niewielkie i niewyczuwalne przeze mnie
U mnie u lekarza jest tak ze jak wynik jest dobry to lekarz nawet nie chce mnie ogladac i w zwiazku z tym nawet niewiem czy mamm rozwarcie itp....a szkoda bo jestem ciekawa
No nic...zobaczymy...trzymam kciuki za ewentualne dzisiejsze porody :)))
 
Aylin tak, w rzeszowie:) o widzisz nie wiedziałam że takie ktg płatne jest mozliwe:) ale tak się zastanawiam bo zazwyczaj nie było w profamilii problemu z ktg.. ale jakby co, to faktycznie podjadę na rycerska:) dzieki:)
 
Kurde poszłam spać o 3.30 albo pózniej i obudziłam się jak mój wstał do pracy i coś nie moge zasnąć.

Udanych ktg☺
 
reklama
Muminek - jest. K cala dobę można robic. Ba parterze się placi a ktg robią na 3 piętrze przy ginekologii. Mi gin mój mowil ze tam szybciej i taniej niz w pro
 
Do góry