reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Mam 2 pytania do doświadczonych już mamuś:
1. czy można coś zaradzić na spierzchnięte usta noworodka? nie mam suchego powietrza w domu, to tez nie efekt działania wiatru, bo jeszcze nie wychodzimy.
2. czy karmiąc mm trzeba dopajać dziecko? jesli tak, to czym?
 
milia często jest tak ze u dzieciaczków jak mocno ciągną przy jedzeniu to nawet się pecherze pojawiaja. powinno samo przejść, szczególnie jeśli to nie suche powietrze ani gorączka. a co do dopajania to tylko ew. woda lub herbatka, ale to raczej wtedy kiedy jest bardzo gorąco
 
Melduje posłusznie, akcja sie nie rozkręca. Jutro po 12 masaż dowcipny, chyba, że hrabia sie łaskawie ruszy :D

Aga gratuluje, sprawnie poszło.

Jeszcze pytanie z serii glupich :p
Jak te skurcze sie odczuwa? Twardnieje brzuch, boli i odpuszcza?
 
Ostatnia edycja:
muminek no piekna date proponujesz 05.05 hehe majowki chcesz z nas zrobic :D

Milia sorki ale nie znam odpowiedzi na rzadne z pytan :/

my Asiorek z tego 3 kwietnia mamy niezle uparciuszki w brzuszkach ;)

i tak jesli chodzi o skurcze :) tak jakby ci sie obrecz sciskala na brzuchu, twardnieje a pozniej odpuszcza
te porodowe ponoc z dna macicy sie zaczynaja czyli z gory ale tego nie pamietam

a co masz jakies skurczyki ?
 
Ostatnia edycja:
Milia spytaj położnej najlepiej...woda jej nie zaszkodzi ale czy trzeba to nie wiem...a na suche usta to bym wazelinę zwykła dala choc nie jestem pewna bo mojej nie smarowałam..:confused::confused:
 
reklama
Karina -GRATULACJE!!

Eewel- GRATULACJE!!

Aga- GRATULACJE!!

zazdroszczę całej trójce, i z chęcią bym się zamieniła z którąś z Was :-)

Milia, tak, z moich praktyk, dzieciątku można wodę dawać bo być może,że mlekiem się najada, ale nie napija wystarczająco.;)

Haha jeśli chodzi o "Dorota- Do rota'' To nie jest tak do końca. Jestem Rosjanką w połowie, więc dlamnnie to tak samo ojczysty jęyk jak i polski. Ukraiński się nieco różni, ale ten zwrot akurat tak samo się tłumaczy. Rot- buzia, to fakt. po polsku: do buzi, a po rosyjsku\ukraińsku 'do buzi' to nie jest do rota, tylko : '' w rot"

np. po polsku: "nie pchaj tego do buzi"
po rosyjsku/ukraińsku: "nie suj etawo w rot"

haha macie przyspieszony kurs języka obcego;))

Czytam Was regularnie, i nadal humor poprawiacie;)
 
Do góry