reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
U mnie suwaczki dzialaja.

Wlasnie wydarcie sie nic nie da.
Hmm moze przestane mu prasowac koszule albo cos w tym stylu, przynajmniej zauwazy cos...
 
Kina a ty mu prasujesz ?? o w zyciu ://

mojemu tez jak nie przypomnisz kilka razy ze musi cos zrobic to tez sam z siebie nie zrobi :( FACECI :///
ale lozeczko akurat skrecalam sama z dziecmi :) taka frajde mielismy podczas ferii :)

tak mnie zoladek rozbolal ze normalnie musialam nospe wziasc :( troche jest lepiej ale nie do konca :/


Margo jak tam ? porozkrecaly sie te skurczyki po tym masazu ;) w koncu te leniuszki z 3 kwietnia musza sie ruszyc :)
 
Ale jestem wsciekla!
Faceci to jakis podgatunek!

Odkad wyszlam ze szpitala prosze mojego meza zeby sie wzial i zlozyl lozeczko, poscieli sie je, przykryje kocem i moze sobie spokojnie czekac na lokatora. No ale oczywiscie jeet tysiac spraw wazniejszych i nigdy nie mial czasu. Dzis znow go dopadlam i znow wymowka ze kusi dzis jechac cos oddac koledze itp. ale na moje szczescie okazalo sie ze kolega dluzej w pracy i nie ma wykrecania sie...
No wiec ucieszona ze w koncu sie doczekalam ogarnelam kacik gdzie ma stac to lozeczko, bo teraz mam tam schowek na mniej potrzebne rzeczy a moj slubny wzial swoj laptop pod pache przydreptal do sypialni i sie rozklada bo musi miec odpowiednia muzyke do pracy. Troche zdziwiona pytam go czy klucze imbusowe przyniosl a on wielkie oczy czemu mu wczesniej nie powiedzialam. Bo jemu sie nie chce isc teraz po nie do domku gospodarczego i wszystko moja wina bo kialam go oswiecic ze takie klucze sa potrzebne. Kurka a on myslal se palcami bedzie skrecac???!!! Wzial sobie laptop i poszedl... no myslalam ze wyjde z siebie i stane obok!!! Co za dziad!

Moze to z przyzwyczajenia bo ja to taka zosia samosia, moje domeny: chcesz miec cos dobrze zrobione to zrob to sama; nie to nie, bez laski, sama sobie poradze
... ale tym razem sama tego nie zrobie :-(

Az mnie nosi agresja po domu....

Skąd ja to znam :p
 
No to było takie chwilowe ale tak mocne ze AZ mi się słabo i gorąco zrobiło. Teras pobolewa mnie trochę jakby jajnik a wczesniej polecialam do wanny bo tak mnie Bilal brzuch ale to chyba od żołądka takie jakby skurcze żołądka jeden po drugim. Może cos zjadlam nie tak ze takie afery mi się dzieje
 
Oto Adaś :) dostał jeden pkt mniej za kolor skóry.
 

Załączniki

  • 1427829077899.jpg
    1427829077899.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 82
reklama
Do góry