reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Dobry :)

Nie widze foci od Małgosi :( , bede musiała przez stronkę wejść .. Z Igorem to samo mialam :(

Muminek nam tez mówili ze Emily bedzie warzywkiem ... A jednak moja marcheweczka sie uśmiecha :) i rusza :p
Nigdy nie bedzie mogła sama prowadzić życia ale jednak nie jest warzywkiem :)

A ja mialam dzis przez sen cc - dziwny w diabli , bo chodziłam jak zeszłam ze stołu operacyjnego , dziecka nie widziałam jak wtedy z Emily ... I jeszcze poślizgnelam sie o moje siuski które z woreczka wyleciały : WTF???:

Chyba zaczynam sie bać [emoji33][emoji33][emoji33]

ja nie rozumiem jak w ogóle można coś takiego powiedzieć o drugim człowieku, że będzie warzywem:/ pamiętam jak 10 lat temu mój tata leżał w hospicjum w ostatniej fazie guza mózgu, ja siedziałam cały czas przy nim, robiłam mu dializ i gadalam do niego bo wierzyłam ze mnie słyszy i rozumie - może nie cały czas ale w przeblyskach. przez wiele dni przed śmiercią nie mówił w ogóle ale dzień przed odejściem nagle powiedział : jestem czlowiekiem - nie wiem czy jakis bezmozgowiec przy nim powiedział ze jest warzywem, czy co, ale w ostatniej chwili on chciał powiedzieć ze jest człowiekiem:/ masakra, do tej pory jest mi ciężko się się tym pogodzic
 
Hej,

Milia nie wyświetla mi się zdj :(

Cieszę się że jesteś już w domu, zobaczysz wszystko się ułoży!

Myla mój ma czkawki jak pępek i co? Głową w dół leży... Wypina dupsztala ile może...
 
Myla moze Marcysia pozazdroscila Wojtusiowi i tez masz ja w udach ;)

Napisalam post i znowu go wcielo;/ ktoras pisala jak go odzyskac ale nie widze tej opcji;/.
Ja przezylam masakryczna ciezka noc -pierwszy bol. Wylam z bolu. Prawa strona podbrzusza cala twarda okropny bol . cala noc. Po nospie troszke sie przespalam. Teraz lepiej. Ale z lozka wstac nie moglam, a szlam zgieta w pol. Przypomnialam sobie jak bola skurcze i wlaczyl sie strach;/.
 
Hej.

Milia śliczny różowy cukiereczek. :* Jak mała śpi w nocy. Kiedy możecie wyjść na spacer?

Pizzy nie robiłam ale za to powstało ciasto jogurtowe ze śliwkami już nie ma połowy:dry:
 
Dzień dobry, to ja musze wam przyznać że bałam sie tych nocy z maleństwem:) wszyscy serdeczni znajomi prześcigali sie w boskich radach "no to wam sie skończy " " no to lepiej sie wyślijcie póki możecie" " no to teraz macie przerąbane " a tu nie prawda Lenny je sobie ok 23 potem K go karmi ok 2 i ja ok 5 i tyle ze sławnych nieprzespanych nocy... Wstaje raz i przyznam że z uśmiechem ;) no chyba że czegoś nie wiem i jeszcze da nam popalić ?
 
Witam niedzielnie :-)

nie da się byc z zwami na bieżaco , taka produkcja , no chyba ,że z telefonem w rece chodzić cały czas :-D

milia - śliczna córeczka :tak:

tabasia - super ,że już w domku :tak:

u mnie nadal spokój :tak: nic nie zapowiada chęci wyjścia malca na świat :tak: wizyta w środe zobaczymy co gin powie :tak:


miłej niedzieli
 
reklama
Anemonne poczatki sa zazwyczaj calkiem calkiem bo dzidziol duzo spi :) a mama jest na chaju hormonoalnym po porodowym
ale mniej wiecej po 4-6 miesiacach przychodzi kryzys gdy hormonki sie wyczerpia a mama zacznie odczuwac niewyspanie p tylu miesiacach nie przespanych nocach :)
ale to nie jest nic z czym czlowiek sobie nie jest w stanie poradzic :) spoko

ja niedawno wstalam :szok: hehe
 
Do góry