reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Asia Wro ja to dokladnie jak Ty ;)
Przez ciaze jedyne co kupywalam to ewentualnie leginsy bo tylko w tym chodzilam to przydalo sie pare szt. dokupic, a tak to zakladalam bluzki czy tuniki ktore mialam, z czasem troche luzniejsze a tak naprawde to dopiero pod koniec mam juz czasem problem bo zostalo mi kilka bluzek w ktore moge sie ubrac bez obciskania zbytnio brzucha :-)
Uznalam ze nie oplaca sie kupowac wiekszych rzeczy, skoro mam je tylko pare razy zalozyc w ciazy, a potem rzucic w kat i trzymac ewentualnie na kolejna ciaze

mnie dzis jakis bol w dole brzucha zlapal, jeszcze tak mi zaczal brzuch twardniec ze sie az przerazilam... narazie na szczescie juz troche lepiej, bol przeszedl tylko brzuch sie stawia co jakis czas
 
reklama
Myla ja jako jedyna dostałam 150zl a reszta 300zl :-/ i to jeszcze takie pisrane bony do realuzacji tylko w naszej firmie ;-/

Mila83 tak mówi im przyjdzie Natalia macie z nią nie rozmawiać tylko zająć się pracą..
Mila uważaj przy wychodzeniu z wanny to niebezpieczne !! Mam nadzieje że już mniej boli

Haha dopadłam smoka :p ciekawe czy zadziała :D
 
kurde nie mogę spać:/ nie dość ze ci godzinę chodzę do wc to jeszcze nie mogę potem zasnąć. chyba pi prostu wstanę i pójdę zrobić sobie śniadanie. chłop spi, deszcz leje a mała ani myśli wychodzić. nic to..

jak tan Sataga? przetrwalas noc?
Natasza jad smoka zadziałał?
 
Hej dziewczyny, widzę poruszany był temat zgagi i opuchlizny.
Od porodu nie wiem co to zgaga. Co prawda przedwczoraj była cały Dzień głodówka, a wczoraj biszkopty, rosół i herbata. Ale w ciąży miałam zgage po otworzeniu oczu rano. Ale za to opuchlizna meczy mnie nadal. Wczoraj miałam spuchnieta prawa dłoń a dzisiaj lewa.
Pozytym przespalam cala noc bo Niunie dałam do położnych. Chociaż nie mogę narzekać bo jest spokojnym dzieckiem. Je z cyckami. Aż mnie bolą tyle mam pokarmu. Jak jej nie budzę to potrafi spać 6 godz Bez jedzenia. Po tatusiu to ma. Zaraz mi ją przywioza. Juz się nie mogę Doczekać. Pozdrawiam :)
A i czekam na wieści od Olusi i Tabasi
 
Anulka ale CI fajnie!:) super ze mogłaś odpocząć no i ze masz pokarm - ja się obawiam ze z moich placków nie będzie za dużo mleka - chociaż podobno nie ma to znaczenia a od miesiąca mam siare, a wczoraj to normalnie się aż wylalo z jednego pituta. no nic, pożyjemy zobaczymy
 
Sharmota te suwaczki mamy z roznych stron. Najlepiej jesli spodoba Ci sie ktorys kliknij na niego i otworzy sie dana strona. Tam podajesz dane itp . Na koniec jak otwirzysz wyskakuje Ci kilka adresow do tego wsowaczka pamietam ze wybiera sie jeden ale ktory???? Metoda prob i bledow;). No i wchodzisz w ustawienie swojego profilu na bb i tam gfzies wklejasz;). My w wiekszosci z telefonow klikamy wiec nie widzimy ich. Moze gdybys miala problem coby nie zasmiecac na mi priwa to wejde przez lapka i opisze krok po kroku.

Anulka o fajnie;) tez chce takiego spiocha;)
 
Jestem, żyje, noc przespana

Mnie też męczą takie bóle, lewe podbrzusze i prawa pachwinach zazwyczaj naprzemiennie i to ciągły ból, może kwestia ze rośnie?? Nie wiem..
Kolejna noc przespana na prawym boku, uda to już nie czuję tak mnie boli od nacisku....

Młody przespał nockę ale z rana znowu 39:(
To chyba wirus bo panuje taki + biegunki, bóle brzucha wiec może też to mam albo zaczynam mieć

Jutro wizyta u pediatry jak coś-szok że w nd Lux Med ma wizyty, chyba musi być masakra, ew wizyta domowa... Zobaczymy bo to sama gorączka
 
reklama
Dziendoberek!
Olusia się nie odezwała :shocked2:Pewnie przy dwójce ma urwanie głowy!

Tak mnie biodra i góra brzucha boli, że spać nie mogę :no:
Do tego ta zgaga:wściekła/y:biorę przed snem reni, ale jakoś tak słabo pomaga... Któraś pisała o sal vichy! Znam to na dolegliwości żołądkowe. Muszę spróbować na zgagę skoro można w ciąży!
Tyle miałam napisać i wszystko zapomniałam :baffled:
Milej soboty Wszystkim życzę! I jak najmniej dolegliwości!

P.S. Pytanie do tych co piszą z telefonów - bo ja tez z tych, które mają dwie lewe informatyczne ręce - czy jest apka bb na windowsa?
 
Do góry