reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Joanna mnie trzymali 4 dni z uwagi na badanie crp ale tak to w 3 dobie wypuszczają,

natasza a jak będa chcieli czekać????? wiesz..bo natura wie co robi itp :p
 
reklama
Hello! =)
Przede wszystkim również trzymam kciuki za Olusię!=)

Miałam coś napisać o sobie, więc żeby nie zanudzić Was-krótko:
mam 22 lata, małe dzieciątko w brzuchu ( dla którego nie mam imienia), dziewczynka, termin na 19 kwietnia.

Bardzo się boję, właśnie płaczę na klawiaturę, i nic przez to nie widzę bo oczy załzawione, ale ciiii.

Poza tym przytyłam 10 kg, chyba za mało,(??) sama nie wiem, Brzuszek niby mały ale za to od tygodnia mam czerwone rozstępy w dole brzucha. Ale cóż tam, jak ma kochać to i taką! =)
 
Tak pisalysmy zaraz po tym jak sie zarejestrowalam na forum :)
Fajnie ze z Gdyni, tego nie wiedzialam
Ja podobnie jak Wy czekam tylko na jakies oznaki ze to juz sie zaczyna,
nastawienie mam dobre bo jak narazie wcale sie nie boje, moze dlatego ze niewiem czego sie spodziewac haha zawsze wtedy jestem odwazniejsza :))
 
Olsia trzymam kciuki!
Na pewno bedzie wszystko dobrze!

Dzis tesciowa na dzien dobry powiedziala mu ze wygladam jakbym miala dzis urodzic... aaa szarlatan a nie tesciowa!!!
 
reklama
Do góry