reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Olusia nie stresuj sie. Ale fajnie że już będziesz miała twoje dzidzie niedługo.

Myla też chciałam powiedzieć że Doli by musiała zamieszkać na IP.

Wam znowu wali dzisiaj widze
 
Pat skoro tak mowisz to sie skusze ale w domu ;)
Za niedlugo mnie wypisuja :)

Doli ma siniaka fioletowego ale myslalam ze bedzie o wiele gorzej. Ma sporo wloskow wiec tak nie widac ;)
 
Joanna witaj :)

Ale tu produkcja dzis :p

Natasza widze ze Ty z Matka jak ja :p
Nawet na zdjęciu dobrze nie wychodzimy razem :p

Anulka super ze dobrze po cc sie czujesz :)

Tabasia mam nadzieje ze szybko przepracujesz ten poród ... Najwazniejsze ze wszystko z Happy Endem :)
[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️


Olusia trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ dasz rade słonko !!!!
 
Doli jak Ty mnie znasz :D no pospałam jeszcze trochę :D :p

Ale miałam piękny sen ;) byłam koło domu w hurtowni po laktator chwile się tam zakręciłam i pani mnie woła żebym piszła z nią bo ja rodze :D i urodziłam ślicznego Adasia z wagą 3610g i 53cm haha i niby w 38tc czy to jakiś znak?? Aż nie chciałam się budzić aby się na niego napatrzeć ;)

Myla z twoich tekstów można na prawdę urodzić :))
 
reklama
Do góry