reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Hello! =)
Przede wszystkim również trzymam kciuki za Olusię!=)

Miałam coś napisać o sobie, więc żeby nie zanudzić Was-krótko:
mam 22 lata, małe dzieciątko w brzuchu ( dla którego nie mam imienia), dziewczynka, termin na 19 kwietnia.

Bardzo się boję, właśnie płaczę na klawiaturę, i nic przez to nie widzę bo oczy załzawione, ale ciiii.

Poza tym przytyłam 10 kg, chyba za mało,(??) sama nie wiem, Brzuszek niby mały ale za to od tygodnia mam czerwone rozstępy w dole brzucha. Ale cóż tam, jak ma kochać to i taką! =)

sharmota nie kombinuj, 10 kg to dobra waga, są tu takie co nawet połowy z tego nie przytyly:) ja też nie mam dużego brzucha, do 7 miesiąc przytyłam 6,5 kg a teraz już mam 13 i dalej uważam ze jest ok:)

nie bój się, miliony kobiet przed nami rodziły, miały te same leki i obawy ale dały rade- poza tym Twoja córcia wyczuwa Twój stres! zobaczysz że nie będzie tak strasznie jak sobie wyobrazasz:) ja jestem nastawiona bardzo pozytywnie - wiem ze będzie trudno, ale nie mysle o tym tylko o tych cudnych momentach po - jak pierwszy raz zobaczę mojego szkraba, przytule i uciumam:) myśl o tym jak będzie cudnie wyglądała w maleńkich spioszkach i jaka minę będzie miał jej tata jak ja pierwszy raz zobaczy. :D
 
Olusia trzymam kciuki!!! ojaaaa zaraz będziesz dwa bąbelki tuliła, czad :)

Doli no między Sebastianem a Wiktorem wybieramy. ja się za chiny ludowe nie mogę zdecydować, jednego dnia to mi się bardziej podoba, drugiego drugie :/

ja się właśnie zważyłam i mam 13kg na plusie. ale powiem wam że nie czuję tych kilogramów.
 
Milia chyba bym Sebastiana wybrała, ale dlatego, że mam przesyt Wiktorii zarówno dla dziewczynki jak i chłopca ;-)

a może jeszcze 3 opcja? ;D teściowa zarzuci pomysłem ? ;D
 
reklama
Joanno- Adam, bardzo mi się podoba. ;) Na pewno będzie cudowny.

Muminek03 jeszcze bardziej się rozryczałam czytając Twoje słowa. Aż wstyd, nigdy nie byłam taka płaczliwa, ale wybaczcie mi to proszę, mam teraz ciężkie momenty i dylematy życiowe.
To jest piękne,że jak 'Was czytam', to jesteście takie radosne, uśmiechnięte, zapatrzone w swoje dzieci, te narodzone, lub te pod sercem. Chciałabym też taka być. Choć zawsze należałam do osób wiecznie uradowanych, zapracowanych i szczęśliwych, to teraz tyle problemów, że ohooo.

Mam jedną dolegliwość przez całą ciążę, od samego początku, z tym,że teraz jest gorzej, a mianowicie: zgaga! Macie jakieś środki skuteczne? Manti i Rennie non-stop, ale nie chcę za bardzo, to to jakby nie było leki...
 
Do góry