reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Kuklaki złośliwość losu j tyle..
To jak zrobisz sie na bóstwo to pochwal sie nam :-)

Ach to czekanie. :p. Potem mija data porodu, a tu nic i człowiekowi zaczynają chodzić myśli, że już zawsze będzie w ciąży, albo lekarz i Ty się pomyliliście co do daty porodu i to ma być za m-c, ...... ja tak wspominam pierwszy, tydzień po terminie. Ale za to nie miałam, żadnego stresa, bo poszłam na zwykłą wizytę rano do lekarki w szpitaly, bo mój gin miał urlop, a ona od razu kazała iść do góry na oddział, ja myślałam, że tam poleże z tydzień na patologii, zanim urodze, a tu kilka godzin później już dzidzia była ze mną:-D
 
Doli jestem cały czas pod wrażeniem Twojego żołądka:) mi się wczoraj włączył jamochlon ale może dziś juz będzie lepiej .

Asiatipl wiem jak to jest - tez tak miałam, ale już mi się troszkę brzuch opuścił i juz nie naciska tak na żołądek.

Kuklaki to zaszalalas z tym spaniem:)

Margo, to taka trochę złośliwość losu - mała jest juz gotowa do wyjscia, ale jej za dobrze w brzuszku:)
 
Dziendobry Dziewczyny
Jestem juz na Waszym forum od jakiegos czasu ale zbyt aktywna nie bylam, przyznam Wam szczerze ze czytam Was jak najlepsza ksiazke!! :)
Za kazda po cichu trzymalam kciuki i z niecierpliwoscia czekalam na kolejne wiesci o nowych dzidziusiach :)
Ja tez naleze do kwietniowek, termin mam na 15.04 ale szczerze mowiac to od paru juz doszukuje sie oznak porodu :) nie moge sie juz doczekac az przytule moja mala dzidzie (choc nie taka mala) :)
Pozdrawiam Was!!
 
reklama
Do góry