reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Dostalam przeciwbolowe ale srednio zadzialaly.
Teraz jest juz coraz lepiej :) dostalam niezlego kopa po tym porodzie naturalnym!!! Tak sie ciesze ze nie zdecydowalam sie na cc i tez ze nie skonczylo sie cc bo w pewnym momencie malo brakowalo.
Ucieksm spac bo dob8jam do 30h bez snu.
Do juterka :) :)
 
Witaj Sharmota :)

Tabasia :( , ale dostajesz jakies przeciwbólowe ? Trzymam kciuki zeby szybko sie polepszyło [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Anulka ojej :( bidulko Ty [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Ja spac nie moge ..., chyba powoli zaczyna do mnie docierać co za pare dni bedzie ... [emoji15][emoji15][emoji33][emoji33][emoji33]
 
Jej Anulka 6 godzin- to bardzo długo. Te wspomnienie beda jeszcze pewnie dlugo w nas siedziały. Ja np.
W ogole nie mam ochoty na relaks w wannie choć uwielbiałam do obłędu:) ale jak pomysle żeby wejść tam gdzie wszytko sie zaczęło to mi ochota przechodzi :€

Jak mnie wpościcie do zamkniętego to sie pokaże:) jakoś tak na ogólnym nie chce twarzą świecić :)


Tabasia z każdą godziną bedzie lepiej :) teraz juz codziennie bedzie Cie mniej bolało !
 
hej Shermota:) im więcej nad tym weselej a uwierz ze bywało juz tu bardzo wesoło:) teraz nad jakiś stresor dopadł- im bliżej terminu tym większa schiza:) Tabasia najważniejsze że już wszystko za Tobą:) moja zlosniczka jakoś nie chce wyjść a nad atakiem smoka się zastanawiam tylko podobno jak juz nie ma czopa to nie jest to dobry pomysł bo łatwo o infekcje? kurde sama juz nie wiem. . a tak w ogóle to dzień dobry:) jakieś plany na rozpakowanie? ;)
 
Ostatnia edycja:
Hej
Ja miałam całą noc bóle brzucha dramat normalnie.
No ale cała paczka pierogów z grzybami i kapusta to umieram, normalnie myślałam że zaczynam rodzić bo bóle krzyżowe.... A może pierogi się rodzą???? Hmmmm

Joanna słodki!!!! :)

Olusia trzymam kciuki żeby się szybko wyjaśniło co i jak!!!

Asiorek dawaj na smoka!!! :p

Sharmota hej

Marela damy radę;) mój mały też ostatnio więcej śpi i muszę brzuch pomaltretowac żeby się poruszał -_-


Natasza a to nie ogień smoczy???? :D

Tabasia tule :**** sikaj przy włączonej wodzie, pod prysznicem wtedy lepiej..

Anulka Omg widzę, że miałaś "super " a czemu nie dali!? Znowu wymówki???

Anemonne 6 godz to krótko jak na 1 dziecko... Dobrze, że cc zrobili bo by się męczyła w nieskończoność...
 
Witam sie z rana.

I witam nowa kwietniowke.

Tabasia pomysl ze niedługo ból przejdzie i będziesz normalnie cieszyć sie maluszkiem :-) Ja po SN miesiąc chodziłam jak kaczka a problemy ze zdrowiem mialam pół roku. Ale moj poród był z mega komplikacjami wiec nie ma co porównywać.

Anulka współczuje.

Marela ja tez mam stresa jak mała dłużej nie daje znać. Juz wole jak mi brzuch próbuje rozsadzić bo wtedy wiem ze jest ok

No Karinka ty tesz juz niedługo maluszka będziesz miała.

Doli gdzie ty to całe jedzenie mieścisz? :O

Sataga a u mnie dziś zaczyna sie 40 tydz i nic sie nie dzieje. Plecy zaczęły pobolewac jak na okres ale to tyle. Do terminu równy tydzień a porodu ani widu ani słychu...
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry.
Mmargo widzisz jak na złość, inne sie rozpakowują a ty co już prawie termin to nie.

Doli to na pewno pierogi.

Widze że nie tylko ja nie spałam., wszystkie kości mnie bolą. Zgaga mnie wykańcza. Poszłam spać o 3 a wstałam o 7 ale i tak przez ten czas nie spałam. Ide do fryzjera na 9.30 sie zrobic na bóstwo ;–)
 
Margo nie wiem w uda mi idzie hehe
Kurcze widzę że Twoja malutka nic a nic się nie spieszy. . A jakieś wywołanie wchodzi e grę czy dopiero po terminie??? I jak śnieg?? :D

Kuklaki ta... Przedpord zaliczam hehe

Pokażcie się z tymi zrobionymi włosami wszystkie!!!! :)
 
reklama
Dziewczyny, czy Wy też macie taki apetyt na koniec ciąży?

Ja niestety apetytu nie mam, mało tego czuję się jak na początku ciąży. Ciągłe nudności i poczucie pełnego żołądka, i nawet nie wiem czy czuję głód czy nie, bo mogłabym nic nie jeść. Na mięso, wędliny, patrzeć nie mogę - jedyny plus to, że słodkiego też mi się nie chce. :p


Tabasia to Ty dobrze ze ZZO miałaś. Ja w pewnym momencie prosiłam Boga o śmierć przy skurczach.

Biedna Ty. Naprawde przyjście na świat Twojego skarbeńka to wogóle był okupiony mękami z Twojej strony, ale za to niech się chowa zdrowo, a mama będzie jeszcze bardziej kochać, bo lekko nie przyszło :p ;-)


Witaj Sharmota :)

Ja spac nie moge ..., chyba powoli zaczyna do mnie docierać co za pare dni bedzie ... [emoji15][emoji15][emoji33][emoji33][emoji33]
Nie dziwię Ci się Karinko, jeszcze tylko parę dni i już Twój maluszek będzie z Tobą. :-D
Ja mam 1.04 wizytę i też mam już stresa co lekarz powie. (38tydz) Co prawda jeszcze rodzić bym nie chciała, ale mógłby mi powiedzieć, że chociaż jakieś symptomy są, brak szyjki, czopa, jakieś rozwarcie, zwłaszcza, że przepowiadające skurcze miewam to byłaby dla mnie szansa, że nie będę czekała jakoś szczególnie długo.:-)
 
Do góry