reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Asiorek, to mowisz ze mialas Wejscie Smoka :-D

Apetyt, hmmm ja to sobie moge miec, ale pojesc sobie nie pojem w zwiazku z moja dieta :-( Ale jakiego apetytu dostane jak urodze za to :-)

Ide spac, moze dzis bedzie lepsza nocka, dzis od 5. nie spalam to moze dzis padne i pospie dluzej troche ;-)
spokojnej nocy :-)
 
reklama
Wypada się przywitać, na początku więc, WITAJCIE Drogie Panie!
Trochę tu tego, jest, chętnie sobie poczytam Wasze wcześniejsze posty.:) Nigdy się nie udzielałam na forum, z reguły nie było na to czasu a i miałam dużo ludzi wokół siebie. Na dzień dzisiejszy jest trochę spokojniej, więc może tu coś niecoś można pogadać, oo ile mnie polubicie. Nie wiem co jeszcze powinnam napisać, więc może lepiej skończę.. =)) Pozdrawiam,
Aha! no ale łączy mnie z Wami to, że również mam termin na kwiecień, ha!
 
Oho. Chyba powinnam była się przywitać i od razu pożegnać i życzyć spokojnej nocy, toż to po 23 godzinie jest. Wybaczcie,jeśli kogoś obudziłam, pozdrawiam. =)!
 
Sharmota witaj. Napisz cos wiecej o sobie i maluszku.

A ja usnelam z mlodym. I po 2 h obudzil mnie bo zaczsl plakac , kwekac. Myslalam ze cos mu sie sni. A jego bardzo noga bolala w łydce. Wyl mi z 15 min. Dalam lek i spi. A za to ja sie rozbudzilam bo drugiego pukam stukam i zawsze reagowal a tu cisza. Juz strach w oczach bo wystarczy ze dotkne brzucha a ten sie wierci:/ a tu nic. no ale leciutko cos tam po 30 min dał znac. Mam nadzieje ze to dlatego ze noc i grzecznie spi i tak bedzie po porodzie. Ale cisnienie mi chyba skoczylo niezle.
Jak tak Doli stresujesz sie wszystkim to juz Ci wspolczuje. To moja 2 czy 3 taka syt i mam dosc.
 
Marela to się ciesz że brzuszkowe śpi bo mój maltretują szyjkę i pęcherz i tak pewnie jeszcze z godzinę: -/ wtedy się nie da spać..masakra..
 
reklama
Do góry