reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

ja jak juz dostawałam kota od siedzenia w domu (a siedzę od 2 miesiaca) to zaczęłam produkować robótki dla mojego dziecia i okolicznych maluchow:) dzieki temu nie musieli mnie wywozic z domu w kaftanie:)
 

Załączniki

  • 1426869451597.jpg
    1426869451597.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 53
  • 1426869489125.jpg
    1426869489125.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 54
  • 1426869535705.jpg
    1426869535705.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 54
  • 1426869553655.jpg
    1426869553655.jpg
    39,2 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Pat, Muminek, piękne pokoiki Waszych pociech:tak:
Łóżeczko mojego Syncia, jeszcze na strychu u rodziców...

A ja dopiero na etapie prania ciuszków i pakowania torby:tak:
Póki nie zaczęły sie porody Kwietniówek jakoś wydawalo mi sie za wcześnie, ale jak zaczęły pojawiać się dzieci, tych które miały dalsze terminy to jakoś w popłoch wpadłam. Nawet mój mąż jak usłyszał o wczesnych narodzinach przed wyjściem do pracy zalecił"tobołek spakować" :-D
Całe szczęście, że wszystko mam!

Teraz jak wchodzę na forum to z emocji wydaje mi się
, ze strony dłużej się otwierają:-)
 
Ostatnia edycja:
Lei tak jak dziewczyny mówią, silna jesteś wiec dasz radę !;) ale nic dziwnego że jesteś wykończona bo jesteś na końcówce ciąży a znikąd pomocy...bądź silna juz niedługo !:*

Babydust zapach owoców morza nie brzmi zachecajaco...: p
 
pat sliczny kacik dla Wojtusia i fajna posciel podoba mi sie motyw w paseczki:tak:

Muminek sliczny pokoik i komoda super

Szaj ja tez mam wiekrzosc rozowa, a wlasciwie prawie wszystko wiec mam nadzieje ze plec sie nie zmieni.
 
reklama
Ach te sówki :D tez nad nimi myslalam ale tatus motorowodniak chciał "morski" akcent :p

Pat mój też motorowodniak i nurek, ale dla niego jak na razie dziecko i wszystkie elementy towarzyszące są abstrakcyjne wiec nie przyszło mu do głowy żeby się wtrącać w wystrój pokoju. Wystarczy ze stracił 2 lata życia przy skrecaniu szafek:D jak ostatnio wieszal pranie to nie mógł się nadziwić jak można w takie małe ubranka kogoś ubrać - a to już były ubranka 3-6 i 6-9:D:D
 
Do góry