reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Lei wywołała panikę :D

Wojtusiowy kącik gotowy i czeka na lokatora :D jeszcze tylko będę musiała cos dopchac na ta ścianę bo taka pusta ale to z czasem :p
 

Załączniki

  • 1426868083442.jpg
    1426868083442.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 74
Doli ciągle jeszcze jest szansa że to wyimaginowane zapalenie pęcherza które tak naprawdę okaże się uciskaniem małego :p podobne objawy, częste oddawanie moczu, ból podczas tej czynności...:p
 
Pat śliczny kącik !! Ja też właśnie Adasiowi szykuje :) jak skończe to wstawie fotkę :)

Dobrze że ja widziałam i mam na zdjęciu jajka !! Bo bym miała schize a tak to Adaś na 100% :p
 
Ja bym chciała takie zdjęcia, nie pozowane, nie planowane, same emocje, niestety nie będzie miał kto ich cykać, chyba że lekarza poproszę.:p
 
u mnie gratis zapalenie pęcherza. nosz kuźwa mać
wczoraj u lekarza nic nie było:wściekła/y:[/QUOTE]

Doli może wirtualnie przeszło ze mnie na Ciebie:( ja się ratuje sokiem z żurawiny. . mniam mniam aż mordke wykreca:)
 
Kuzwa ja zaraz wyjdę z siebie opizdzieje normalnie. Juz sie tak na dziecko wydarlam znowu :wściekła/y: bo nie chciała sobie dać kataru odciągnąć.

Moj post od słodyczy poszedł wpizdu!! Zezarlam cała czekoladę :no:

Dziewczyny ja juz nie moge, normalnie ryczeć bede ja juz nie mam siły chlip chlip...mloda kaszle strasznie, smarka, moj maz sobie teraz spał/leżał z 2h a ja z tym mendziorem małym. Sama mam straszny katar i dosyć, mam ochotę spierdzielic gdzies :-(
 
Ostatnia edycja:
Pat, natasza nie no mnie piecze :( sikanie to dramat kuźwa mać :/

muminek pije ile mogę, tablety z żurawiną zaraz będe mieć oby to pomogło

sataga nie wiem może jakaś kurna angina bo zaczątki już są, może zapalenie płuc bo nie miałam, szkoda, że zakaźne przechorowałam bo była nby większa pula do wyboru
mam dosyć :(

Pat b. ładnie...:-) u mnie nic nie ubrane.. :/ musze baldachim kupic jednak :/

Lei jakas masakra u was, a teściowa nie może przyjść ? albo zabrać małej do siebie? ;/ a mąż zdycha czy "zdycha" ?
 
reklama
Do góry