reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Myla sorry ale Ty hahahahahha ;-)
Dzięki ;-)

Wspołczuje strsznie problemów pochwowych. mi co sie zdarzalo dosc czesto to stan zapalny, zazwyczaj nie odczuwalny przeze mnie tylko w cyto wychodził.
Wiem ze grzybica to straszne cholerstwo moja przyjaciolka sie z tym borykala i nacierpiala strasznie

Wow jestem bezkonkurencyjna, ale super ;-) Choć raz w zyciu :-D

Lece na zebranie do mojego pierwszaka
 
reklama
O rany Kerna wspolczuje. Ale pocieszylas mnie troszke przynajmniej. Mi wyszedl chyba grzybek i jakies bakterie tez :( dala gynodaktarin masc ale nie wzielam bo to bylo na samiutkim poczatku. Leczylam sie czosnkiem. I troche chyba pomoglo po czym teraz znowu to samo.

ja przed zajściem w ciążę miałam non stop nawracające infekcje grzybicze i bakteryjne. Bałam się co będzie jak zajdę w ciążę, że to będzie koszmar jakiś. Mój ginekolog mnie uspokoił i powiedział, że takie infekcje w ogóle nie wpływają na płód, i że w ciąży kobiety miewają je nawet częściej niż przedtem. Zdarzały się również takie infekcje, których nie leczyłam i same przechodziły- lekarz powiedzial, że to normalne i nie przynosi żadnych konsekwencji zdrowotnych. Tak więc uszy do góry :-)
 
Przeczytałam Was na szybko w pracy - bardziej się rozpisze w domu wieczorem.

Myla - dawaj na moderatora, ktoś mnie w końcu musi do zamkniętego dodać! :p
 
dziewczyny mam wyniki bety : 37278,00mIU/ml co myślicie? bo mało coś :/

Tabasia własnie tez mam taki..żółtawy czy kremowy chyba spytam o to czy to nie upławy jakieś?? i też dużo :/

caltha?????? co to ma być?
 
Doliores zotly...a nawet pomaranczowawy...na wkladce. Ale jak teraz bylam w toalecie to na papierze bardziej bialy mleczny byl... sorki za opisy ale chcialam sie Was poradzic. Niby druga ciaza a calkiem inna i czlowiek panikuje ;)
 
Doliores wydaje mi sie ze na tym etapie sama wysokosc bety nie ma wartosci diagnostycznej (do testu pappa jest potrzebna :))
wedlug tabel jest ok
9 - 12 weeks LMP: 25,700 - 288,000 mIU/ml
czemu robilas bete ? lekarz zalecil ?
 
babydust tak
ponieważ będąc w 7 tyg , wg osg wychodziło mi 4 tydz, myślę, że to dlatego, wg mojej rozpiski to wartość dla 8 tyg..
 
Ale sie popisalyscie!!

Myla zdrowka Ci życzę i spokojnej ciazy a w prezencie moj głos na Ciebie :)

Ja dalej walczę z mdlosciami. Wlasnie wracamy do Berlina i w aucie średnio...jeszcze Viki marudzi bo pospala w domu i sie nudzi...

Juz nie wiem co komu miałam pisać...
 
reklama
Myla wszystkiego naj, a do starej dupy to ci jeszcze daleko!!!
Ej ej napisałam rury nie dupy :-D

Doliores jeśli rośnie jest ok!!! Przestań sie martwic wszystkim, rośnie nie krwawisz to czemu miałoby byc zle?

Dziękuje wszystkim za glosy :-D Ja to w ogóle mam "szczęście" własnie byłam na zebraniu i nominowali mnie na przewodniczącą!!!!! Masakra....
Chyba w przyszłych wyborach będe startować na prezydenta :rofl2:
 
Do góry