reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Ja to slyszalam ze z anemia mogą nie chcieć wypuścić i do tego zastrzyki z żelaza w dupke :o wtedy wypis na własne życzenie bo te zastrzyki to przyjemne nie są :D
 
reklama
Pat no tak ale to już poważniejsze niż kupka :D

Ale się nudzę..... :/


Gdzie dziewczyny po wizytach??? Myla znowu w stresie nas trzyma
 
Ale ze mnie matka wyrodna. Już się nie mogę doczekać aż mój mały terrorysta do przedszkola znowu pójdzie... Na szczęście dzisiaj już młody bez gorączki to może jutro... Bije mu już w domu i wariuje za bardzo a ja się oczywiście rozchorowałam i ledwo żyje.

Gdzie ta Myla? Jak zwykle...
 
Witam:happy: A o mnie to juz nikt nie pyta:cool:

Jutro do domu :))


Anulka jak co to nie czekaj tylko jedz do szpitala, a te cisnienie to sie dzwiga z nerwow czy tak samo z siebie?


Milia trzymam kciuki i obys zdazyla na autobus.


Muminek widzę, że trafiłaś na takich samych " lekarzy" jak ja przy pierwszym porodzie. Masakra jakaś! Ja co prawda teraz z ciśnieniem mam spokój, ale strasznie męczą mnie skurcze macicy, które są coraz bardziej bolesne. Ja w poniedziałek mam się stawić na IP a we wtorek mam cc. Wiec będziesz o jeden dzień szybsza i spokojniejsza;) jeśli czujesz ruchy to wszystko jest ok. Trzeba myśleć pozytywnie. Mi przed chwilą przy kawie mój mąż znalazł pierwszy siwy włos... prawie się poryczałam:banghead: to wszystko przez te nerwy i zamartwianie się...:eek::banghead:

Wszystkie musimy być dobrej myśli i wierzyć, że będzie dobrze u każdej z nas. Szybko i sprawnie;)

Kurde ja ostatnio tez znalazlam taki posiwialy:no:



Myla kciuki i nie stresuj się !;) mam nadzieję że Ci powie kiedy pessar ściąga...

Milia mi też tak dretwieje ale czasem mam wrażenie że to przez skore, czuje jakby jej brakowało :p

Widzę że u nas się marcowki z kwietniowek robią :D fajnie wam że juz wiecie kiedy zobaczycie maluchy :) u mnie to jedna wielka niewiadoma i chyba to przeraża najbardziej :D

Tez dzisiaj wizytuje ale pewnie tylko wystawi mi zwolnienie i rozpisze ktg...może ręką pogrzebie i do domu :p

Doli choćby dziewczyny chciały to i tak Cię nie pobija !:* jesteś kwietniowym mistrzem :d

Pat kciuki za wizyte &&&

Oltoma Anulka wspolczuje takich historii, ja tego na szczescie nie mialam ani razu...
Zreszta moja to ostatnimi czasy rzadko kiedy jest malo ruchliwa, daje odpoczac jakis czas a potem jak znowu zaczyna szalec to juz nie wiem gdzie sie lapac za brzuch ;-)

Anulka porazka z tym szpitalem, najpierw cie trzymaja, teraz chca wypuscic, wyjdziesz i zaraz znow wracac, masakra... Ci lekarze to przegiecie jakies...

Ja juz po gin. Mala wazy jakies 2800, ulozona dobrze, jak sie nic nie bedzie dziac to mam wizyte za dwa tyg, choc nie ukrywam ze wolalabym chyba do tego czasu urodzic :-) Uciekam zaraz na pociag, i jade do diabetologa ;-)

Aga gratki wizyty.


Myla melduj sie.


Ja juz mialam wzesniej napisac ale przyszedl w koncu sasiad zaczac robic pokoj. USG w pozadku, nic nie widzialam bo pokazywal praktykantce (chyba), Cisnienie ok, mala glowka w dol, KTG chyba ok, mala wazy 2.427 malo cz nie? Nastepna wizyta 1.04.
Spac mi sie chce bo oczywiscie prawie wcale nie spalam.
 
reklama
Do góry