reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Ooo nie, nic nie wkładałam hehehe

Laski oby do czw i do zaświadczenia o cc i może być co chce :D aczkolwiek jeszcze 28 dni!!!!! Yeah
 
Doli ma papier toaletowy w rozowe kwiatuszki :-) , sama kilka razy przez taki spanikowałam ;)

w domu piekny zapas świeżo pranych ciuszkow maluszka ;) A teraz wrzucilam do prania torbe -bo pora pomalu pomyslec o pakowaniu a jakas taka dlugo nieuzywana wydaje mi sie nieświerza ;) Zazwyczaj pakuje sie w walize a ta lezy ;) Zostala mi posciel malucha i zabawki do poprania ale to w nastepnym tyg. teraz pomalu zaczynam myslec o imprezce dla syna ;) no i torta mus upiec ;)
Dzis juz wyslalam go do przedszkola wiec kilka chwil dla siebie . 3 słoiki zupy od tesciowej + udka i kotlety ;) Tydzien luzu od gotowania :tak::tak::tak:. Ja tez moge w tym nowoczesnnym domu zamieszkac ;) Pomoge w pieczeniu ew. sprzataniu tylko ze ja podobna troche do M Muminka jak zaczne to wszystko po kolei ;)
 
Pat ale u nas to za wcześnie jeszcze.... Nie panikuje ale widzę coraz nowe rzeczy których nie było w 1 ciąży hehe

Zaraz chalwe zjem :cool::cool::cool:
 
jejku dziewczyny ale mi dzisiaj głowa pęka!
Wiedziałam, że mnie młody załatwi. Mam nadzieję, szybko przejdzie.
Tak się zastanawiam co to będzie jak się mała urodzi... Jak mi będzie tak chorował to trzeba będzie chyba z przedszkola zrezygnować żeby młoda nie łapała :(
A Wy To chyba spać nie możecie. Piszecie i piszecie i nadrobić Was nie można. Ja po wczorajszych skurczykach się chyba wcześniej do lekarza wybiorę żeby wyniki badań odebrać... no chyba, że mnie takie skurcze zamierzają miesiąc męczyć to nie mam się co śpieszyć.

A Ty Doli przestań wreszcie panikować. Ja mam urodzić wcześniej niż Ty :p
 
reklama
ja juz mam wszystko poprane, prawie wszystko poukładane. . uff nie kupiłam żadnego ciuszka a dwie komody zapchane.. te ubranka to chyba się rozmnażają w nocy..
 
Do góry