reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Moja małpka chyba chce wylezc przez brzuch, tak się dziś gramów ze szok:) chyba będzie mi trochę tego brakować jak się już wykluje:)
 
reklama
Jestem juz po wizycie. Ciśnienie kosmiczne. Najpierw 184/110 a później 160/80. No i skierowanie do szpitala. Rozwarcie jest ale nie Duże. Jak wieczorem dzisiaj będę mieć ponad 150 ciśnienie to musze jechać. Il
 
no nie wiem, może hurtem będzie hehehe:rofl2:
jeszcze 2 tyg do kwietnia..luzik, luzik bo majówki zaczną schizować:rofl2:

a teraz zagadka
dziec lezo po prawej stronie caly bo przeciez po co inaczej, lepiej mnie miażdzyć raz a konkretnie
glową był w dół
teraz ma czkawkę a ja czuje centralnie na prawo od pępka, w dole nic...
gdzie jest co ?????? hmmm
 
Oj Anulka to faktycznie wysokie. Jak tak dalej pójdzie to urodzisz szybciej niż Ci się wydaje bo z takim ciśnieniem raczej nie będą trzymać donoszonej ciąży. Moje się na szczęście uspokoiło. Nie mam pojęcia dlaczego mi wtedy tak skakało. M się ze mnie śmieje, że wystarczy żebym do lekarza poszła i już zdrowieję :D
 
Anulka masakra ciśnienie, a czy to może mieć wpływ na poród że juz czas?

Doli ja tez cos czuje że będzie hurtowo :) jak juz jedna poleci to wszystkie tak się zaangażują że sie zacznie na dobre :D

Mnie od rana niedobrze :/ i głowa tez boli ale spokojnie sobie majliki ogarniam i nastawiam psychicznie na wycieczkę porodową:)
 
reklama
Kuklaki no Olusia malo pisemna i ze mną :( , dzis juz jej pisałam ale cisza ... Przemęczona pewnie ...


Anulka w jakim odstępie to ciśnienie było mierzone ?? Trzymam kciuki zeby nie wzrosło ciśnienie [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️!!!
 
Do góry