reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

no prosze ile tajniaczek bylo :)

a z paszcza A FEEE jak tak mozna o dziecku powiedziec :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

ale sie kurna z tym moim hemo dzisiaj mecze ja pierdziele od razu mi sie przypomnialo jak to po porodzie bylo :( :( juz sie boje powtorki z rozrywki za jakis czas :baffled::baffled:
 
reklama
Myla w Lidlu kup ja mam 5 pak za małą cenę hehe

A mi czop odlazi.. Hmmmmm trochę ale wyszło... Tylko że to wyłazi od 1-2 tyg już.. Hmmmmm... A może to tylko jajko??? Hmmmmm

Cateline hej
Muminek witaj :)



Boże jaka jestem głodna..
 
Ostatnia edycja:
U mnie w rodzinie paszcza to pieszczotliwe określenie:) może się zdarzyć ze napisze o młodej np. maupiszona tez - ot taki rodzinny humor sytuacyjny:) ja mam wizytę w przyszły poniedziałek i mam nadzieje ze wreszcie gin pozwoli mi chodzić, mój tylek juz się zintegrowal z kanapa:( masakra mi GBS wyszedł na szczęście negatywny, przynajmniej tyle - od początku jakieś cuda się u mnie dzieją, cała ciaza na zastrzykach i innych lekach, już nie mam się gdzie kluc.. ale czego się nie robi:)
 
Myla no mówiłaś :( a ja taka niespełniona... O wygląd białka mi chodzi;)

Teraz są jakieś, ja mam z poprzedniego rzutu nie wiem za ile ok 30 zl chyba
 
A ja sie zestresowałam tym oczyszczeniem przed porodem [emoji17] i zaczęłam czytać o olejku rycynowym on oczyszcza ale tez podobno wywołuje skurcze...

Cześć nowe mamusie.
Natasza na żelaznej jest tak że jeśli Twoja położna ma inny poród to daje zastępstwo.
 
Hej Ewelina :) czy to znaczy ze we wtorek zaczynasz 38? Jeśli tak to mamy identycznie...

Ja dziś byłam wreszcie podpisać umowę z położna i się wkurzyłem :/ bo chciałam podpisać wcześniej to mówiła ze nie ma sensu i spotkamy sie na początku marca a dzis sie okazało ze nie 1500 a 2000 pln bo od marca podnieśli stawki :/ ehhh szkoda ze wcześniej nie mówiła :/

I powiedziała ze na Żelaznej nie robią w ogole lewatyw...co o tym sądzicie? Troche sie przeraziłam

Hej Anemonne , ale to nie ma znaczenia kiedy podpisujesz. Oni podnieśli cenę na porody, które są po 1 marca. Moja koleżanka rodziła 6 marca i też więcej musiała juz zapłacić. A z którą podpisujesz?

Hej Ewelina!
 
reklama
ja właśnie pozarlam batona i dalej mnie coś-chciej morduje. . masakra jakąś, jak tak dalej pójdzie to mnie w nocy zgaga zabije:/
Doli z tego co wiem to niektórym w ogóle czop się nie pokazuje wiec nie narzekaj, przynajmniej coś tam masz:p
 
Do góry