reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Ja tez mam koszule poprasowane. A ze z biegu mialam pod reka majciory bawelniane (myslalam ze jednak bedzie cc) to tez przejechalam zelazkiem :))

Cateline witaj i powodzenia :)
 
reklama
To teraz ja się przywitam:) czytam Was od dawna ale dopiero teraz zabrałam się żeby napisać. To mój pierwszy dzieć chociaż ciaza 3.. tym razem jestem juz bliżej niż dalej:) termin mam wyznaczony na 15 kwietnia ale coś czuje ze młoda będzie chciała wylezc wcześniej, bo już od 28 tygodnia leżę ze względu na krótką szyjkę. juz się nie mogę doczekać, strasznie jestem ciekawa jak wygląda paszcza mojej dziewuszki:) a jak was tak czytam, to w każdym wpisie znajduje coś identycznego jak u siebie! matki panikary:)
 
Każda czuje powoli oddech porodu na karku i się ujawnia :))
U nas też można prywatną położną..tylko pytanie co z położną gdy nie rodzisz w terminie a ona ma w tym dniu inny poród?

Witam nowe mamy..

Też mam skracającą się szyjkę..:)
 
reklama
Do góry