reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
:))
Myla sam szlafrok i podklady zajmuja pol torby ;)

W drugiej pampersy,kocyki i ubranka.
To wszystko wymagane przez szpital :/
 
Dobry wieczor, czy wyscie poszalaly dzisiaj czy jak? Nie moge nadrobic bo nie dosc ze tyle naskrobalyscie to co chwile ktos przerywa.,


Lei, Asiatipl zdrowka dla mlodych


Laseczki calutka noc mialam brzuch jak kamien. Mala sie rusza i w sumie to nic mnie nie boli. Tylko taki twardy jest. Jakies pomysly??

Moze tak sie wypina? Mi jak sie wypnie to tez tak mam.


Tylko niech któraś zostanie ze mną do tego 15.04, bo z tego co zauważyłam wiekszość ma termin do 10, już nie mówiąc, że możecie teraz zacząć sie rozpakowywać, a ja nie dość, że termin odległy to też nie śpieszy mi sie. Choć mam obawy czy dotrwam do kwietnia, a musze przynajmniej do tego 2. Żeby zacząć ten 38 tydz.


Ja jak Doli mam na 18.04 i jak wam wszystkim sie wydaje ze nie donosicie tak u mnie odwrotnie, pozatym nie mam zadnych oznak. Bidulko mam nadzieje ze cie opuszczo wszystkie dolegliwosci.



Hej.
Mój mąż właśnie przed chwilą pojechał z powrotem do Niemiec :-(, teraz przyjedzie na święta i zostanie, aż mały się wykluje.
W takim razie najlepiej by było jakbym doczekała do terminu (16.04), ale z drugiej strony same wiecie jak jest - coraz gorzej i ciężej, że chciałabym jak najszybciej.
Od wczoraj mam w końcu łóżeczko dla Igora, zdjęcia wstawiłam w odpowiednim wątku.

A co do pierwszego porodu: według OM miałam na 13.05 a z USG na 1.06. Kierowałam się tą drugą datą, bo nie pamiętałam, kiedy miałam @. Urodziłam 6.05 i dopiero, kiedy zaczęły mi się sączyć wody zrozumiałam, że rodzę. Miałam skurcze od ok. 5 rano, koło południa trochę przeszło, myślałam, że to te przepowiadające, tym bardziej, że dziewczyny pisały o bólach jak na okres a ja miałam krzyżowe tylko. Po 15 coś mi w środku pyknęło i zaczęły mi się sączyć wody, koło 17 trafiłam do szpitala, a o 19.25 Amelka była już na świecie :-). Ważyła 2700 g i miała 52 cm.
Teraz też bym chciała, żeby to było tak niespodziewanie, szybko i mało boleśnie.


To tez szybko ci poszlo :tak:



Milia ile ja bym dala za to zeby sobie siedziała a mój by robił cos za mnie...dziwne te Twoje hormony ;)
Karina dlatego licze ze nie urodzi się w wyznaczonym terminie chc z charakterku to jest taka mini ssmanka

Ja się spakowalam w 10 minut ale to tak wiecie..NIe poprsowane koszule bo jak bede prasowac to wyjme i przejazd,nie mam gaci siatkowych , wody i paru rzeczy jeszcze paru rzeczy

Ja właśnie zjadlam miche zurku,po czym zrobilam sobie kawę zjdlam wafelka i jem czekoladę ...
Mam jeszcze ochotę na banana kisiel i jogurt z musli ale się porzygam :([/QUOT


Ale mix



A ja czuję, że to już coraz bliżej. Takie mnie w sklepie skurcze złapały, że chodzić nie mogłam :D Organizm się szykuje a tu jeszcze chociaż 12 dni by się przydało.
Rozłożyliśmy łóżeczko i już czeka :D Szkoda tylko, że w sypialni nie ma teraz gdzie nogi postawić :D Nawet moskitiery nie dawałam bo za bardzo bym zagraciła :D poczeka aż się wyprowadzimy bo na wsi na pewno nam się przyda a mam taką fajną różową na całe łóżeczko :D
Swoją drogą młody mi się próbuje ładować do łóżeczka. Tłumaczymy, że to dla dzidzi to wsadził sobie balon pod koszulkę powiedział, że on ma i próbował wleźć :D
No i oczywiście chory... Gorączka dzisiaj prawie 40 stopni. Byliśmy u lekarza. Na szczęście tylko wirus. Byle mnie nie złapało :(

Dobry mlody:-D



Witam tajniakow:-D


eewel, Myla dobrze mowi reka sie nie liczy bo Doli po badaniu reka nie miala wcale a po USG cudowne odnowienie:-D
 
reklama
Do góry