reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Hej Ewelina :) czy to znaczy ze we wtorek zaczynasz 38? Jeśli tak to mamy identycznie...

Ja dziś byłam wreszcie podpisać umowę z położna i się wkurzyłem :/ bo chciałam podpisać wcześniej to mówiła ze nie ma sensu i spotkamy sie na początku marca a dzis sie okazało ze nie 1500 a 2000 pln bo od marca podnieśli stawki :/ ehhh szkoda ze wcześniej nie mówiła :/

I powiedziała ze na Żelaznej nie robią w ogole lewatyw...co o tym sądzicie? Troche sie przeraziłam
 
Anemonne u mnie w ogole lewatyw nie ma...

Czy myslicie ze 2 nieduze walizki (jedna dla mnie,druga dla bobasa) to przesada?? :)
 
Czesc eewel.

Annemone a ja myślałam ze to 800 u nas w prywatnym to drogo... Na lewo w państwowym stawka podobno 400-500.
 
Anemonne kurcze ile kasy... U nas też tyle chyba za 3 dni opieki Po porodzie ok 600 zł... Ja bym lewatywe sama zrobiła, można w aptece kupić

Tabasia no co Ty hehehe ja walizkę, wielka siatę a w niej druga siata normalnych rozm :D
 
Rany wy za polozne płacicie ? Ja z pierwszym pojechalam i jaka byla na dyzuze taka byla przy porodzie choc i tak nic nie robila . Byla moja gin i ona wszystko.
Witaj Ewela.
 
reklama
2000!??? Matko ale kasy!!!

Lewatywe mialam robiona przy pierwszym porodzie i bardzo dobrze bo mialam wrazenie ze przy skurczach partych i tak cos ze mnie wylecialo :-\

Przy drugim porodzie nie mialam bo moj organizm sam sie przeczyscil a i tak by nie zrobili bo bylo juz 7cm rozwarcia...
 
Do góry