reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Anemonne w 31 tygodniu 2500? To dużo bo mój tyle miał w 35 :p
Tabasia myślę że te bóle to ciągle ucisk i rozchodzenie się tam wszystkiego ;)
 
reklama
Co do wagi to mi się wydaje ze jednak lekarka przegiela z ta waga teraz . fakt ze mówiła na ok,na szybko ale w 31 tyg 1300 a teraz 2800 prawie??? To by wychodziło ze mała w miesiąc przybrała 1.5 kg to by mi chyba bardzo ten brzuch urósł i w ogóle...

Jak nas się czyta teraz :D
Boli mnie w pachwinie,kuje mnie w srodku, boli mnie spojenie, nie mogę spać,jestem nerwowa, mam zgage... Haha Jake emerytki !!!!!!
 
Sataga to od razu Ci mowie ze na początku będziesz się źle czula. Ja miałam takie kołatanie serca ze myślałam że wyjdę z siebie.

Myla teraz już tak będzie. Będziemy się licytować która co bardziej boli i strzyka.

Ja np wczoraj miałam bardzo dobry dzień jak osiemnastka się czułam. A dzisiaj znowu skurcze i brzuch boli.
 
Milia no upatrzony:( ten Bebecar...https://www.facebook.com/Bebecar.Polska?fref=ts

wozek.jpg pojadę dziś po łóżeczko to się może więcej dowiem....

Pat :) w 37 tygodniu 2500 :) i podobno nóżki ma młodsze o więcej niż tydzień a kopie jakby były starsze:)

Pytałam juz wcześniej ale może gdzieś zniknęło przy tej produkcji powiedzcie co z katarkiem u niemowlaka i co do niego kupic, bo troche mnie przeraża że ona buzią nie oddychają to jak mu sie zapcha noc to co?
 

Załączniki

  • wozek.jpg
    wozek.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 82
Myla, może wtedy trochę zaniżyli wagę, teraz trochę zawyżyli także suma summarum mała mogła około kilograma przybrać czyli w normie.

mój teraz w 36 tc ważył 2530g więc niedużo.

magdalena, a Ty masz już donoszoną ciążę, więc poród może się w każdej chwili zacząć :) także nie dziwne, że coś tam Cię zaczyna już kłuć, boleć i brzuch nisko.

anemonne i tak pierwsze dni nie będziesz używała wózka, więc myślę, że możesz spokojnie poczekać. no chyba że to 3 w 1 i fotelika nie macie...
 
Ostatnia edycja:
Właśnie tak myslalam czy się nie pomyliłas bo mi się to dużo wydawało :D

Na katar jest dużo różnych rzeczy...gruszki, odsysacze jakieś które się podłącza do odkurzacza i takie w których mama odsysa zasysajac rurkę..ale musisz poczytać co dla Ciebie będzie najlepsze ;) bo każdej mamie pasuje co innego.
 
reklama
ja jeszcze ktg nie mialam i skierowanie dopiero dostane 24 marca na ostatniej wizycie w 39tc :/ a chodzic pewnie na nie zaczne w 40tc
 
Do góry