reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Ja poznam wynik GBS dopiero w poniedziałek.

Natasza ja tez mam juz dość ale jak pomyśle sobie że to moje ostatnie noce przespane w całości to stwierdzam że może sobie jeszcze tam posiedzieć :D
 
reklama
Tabasia, zrobili, ale musiałam iść do ordynatora na wizytę prywatną po zaświadczenie, że mają mnie przyjać z tym wynikiem... a wcześniej skierowanie też miałam od niego, bo kilka x u niego byłam... Ale przez Izbę Przyjęć nie mogłam się przebić, bo takie mieli "procedury"... może za mało tych wizyt było wcześniej prywatnych, nie wiem...
 
Anulka ja właśnie z jednej strony chcisła bym już być po a z drugiej to jakaś abstrakcja wstawanie w nocy np co godzinę :p teraz wstaję tylko na minutę na siku i mam dość a co dopiero na karmienie czy przewijanie..szok :)
 
Oj tez bym juz sie chciala brzucha pozbyc , ale jak pomysle o karmieniu , wstawaniu i zmeczeniu to jednak niech tam siedzi grzecznie. Dobre i 2 tyg ;)

Tabasia - no to super , moj tak dzis dal popalic ze az plakalam, mam nadziej ze to nie fikolek, nie pomyslalam zeby przez czkawke poznawac gdzie glowka ;) na szczescie ma ja prawie codziennie wiec bede czekac na ta czkawke jak na zbawienie ;)
 
Dziewczyny przyzwyczaicie się do nocnego wstawania.ja już nie pamiętam kiedy ostatni raz przespałam całą noc. Jak juz Laura zaczela ładnie spac,to ja i tak się budzilam żeby sprawdzić czy przykryta czy wszystko ok. No i zaraz ciąża i wstawanie na siku się zaczęło :/ a kiedyś było dla mnie nie do pomyślenia żeby nie spać min 7 godzin bez przerwy :)
 
Milia to dobrze ze zrobili :) to co jak kobieta ma to operacji nie bedzie??

Mila u nas tez powtarzaja ze to my decydujemy i epidural dostepny za friko. Ja mialam na poczatku odwazny plan ze bez ale teraz pewnie wezme. Po co sie meczyc.

Natasza mi na poczatku bylo ciezko i dziwnie wstawac ale po jakims czasie przywyklam.

I tez juz od lat nocy nie przespalam :))

Marela obserwuj :)
Ja ta wieczorna czkawke czulam na poczatku prawie miedzy nogami a pozniej tak na wysokosci pepka jak Natasza pisze. To zalezy jak dzidz sie ulozy albo przekreci. Tam jest ok byle nie pod zebrami :))
 
Wszystkie rodzą? :-D

Ja juz popijam kawkę i zbieram motywacje na dzisiejszy dzien...:tak:

Nie rozumiem tej pogody..jest -2, jutro ma niby jskis śnieg spać a a srode ma byc 17 stopni znowu :confused:
 
reklama
Dzień dobry,

A mi w brzuchu burczy a jeść nic nie mogę b idę na badanie hormonów. Niby mogłabym zjeść śniadanie ale wtedy nie ma sensu już brać tabletki bo się dokładnie nie wchłonie. No trudno jakoś dam radę.

Lei ja jeszcze nie rodzę i na razie się nie zapowiada. Brzuch wysoko choć bobo jak ma czkawkę to czuję między nogami.
37 tydz za mną. Bliżej jak dalej ale tak jak Wy mam już dość zaczepiana o wszystko brzucholem. Zwłaszcza w kuchni (o mojej mikroskopijnej łazience już nie wspomnę). Już kilka razy wyłączyłam sobie płytę indukcyjną podczas gotowania heh.
 
Do góry