reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Margo trzymamy kciuki !! Trzeba wierzyć że się uda !!

A mój mały chyba schodzi coraz niżej bo oddycha się coraz lepiej natomiast podbrzusze boli bardzo a siusiu to co godzinę!! Masakra :) godzona w chyba coraz bliżej :)
 
reklama
O matko! Ile ja sie dzis narobiłam hehe. Ale dobrze mi robi ruch. Prygotowalam rzeczy dla malutkiej bo jednak zabiorę zeby ładnie wygladała :-D musze jakies takie kapcie hotelowe dla siebie skombinować heh. A przede wszystkim wziac listę ze szpitala ale oczywiście nie mam czasu zeby sie zapisać bo cuagle cos, u teściowej wszyscy chorzy a z mloda nie da rady pojechać bo ja sie nie skupie jak oba wszędzie chce wleźć wszystko wyciągnąć podrzeć rozrzucić itd...:-D

Margo trzymam kciuki mocno!!

Ja to jestem ciekawa jak moj jajnik...miałam jakis torbiel na poczatku ciazy a potem juz przez ciąże nie było widac nic..

Sorry ze tylko o sobie ale tyle naprodukowLyscie!

A jak nasza Matka?!

Doli tylko kibelka nie zapchaj :baffled:
 
Natasza,może jednak seks działa na Ciebie :-)

Margo, trzymam kciuki, żeby oczekiwanie dało teściowej jeszcze dużo sił...

Renatka, to jakaś epidemia :szok: zdrówka dla Mai!

Aylin, to już niedługo pewnie się zacznie, może jeszcze w marcu urodzisz...
 
No to zycze dziewczyny zebyscie sie nie mylily i zeby wasze dzieciaczki faktycznie byly juz odwrocone :tak:
Mja to ciagle ma swoje wybryki, raz tu ja czuje, raz tam... zobaczymy co gin powie na wizycie w przyszlym tyg., moze sie Mala zdecyduje do tego czasu :-)

KinaM to kompletuj ta wyprawke powodzenia zycze ;-) moja torba juz czeka a tez dlugo z nia zwlekalam, a ciuszki ktore mam do prania to w sumie nic pilnego, bo i tak juz sporo w szafkach jest, no ale jak przynosza to i tak predzej czy pozniej bedzie trzeba je wyprac i wyprasowac, wiec sobie o pomalu robie
 
Renatka zdrówka dla Maji [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ to ładnie sie wykruszyło w przedszkolu ...

Kina to super jak mała sie przekręciła :)


Margo trzymam rownież mocno kciuki za teściowa [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
ech ja dzisiaj z wrażenia spakowałam torbę dla małej :D jeszcze jutro pieluchy tetrowe muszę poprasować i dopakować. No chyba, że mnie do szpitala lekarz wyśle ale może nie...
Ja tez latam siku co chwilę. Wydaje mi się, że do terminu to ja nie dotrwam :D
Lecę spać i życzę Wam wszystkim spokojnej nocy :)
 
Margo trzymam kciuki za teściową. Mam nadzieję, że zdąży jeszcze spokojnie przywitać dzieciątko... kurcze życie jest tak bardzo niesprawiedliwe:banghead::(
 
Kurcze probowalam nadrobic ale nie mam sily... oczy mi sie zamykaja bo spalam 5h...

Ale jestem w szoku bo dzwonila do mnie polozna :O zapytac jak sie czuje,czy bylam wczoraj w szpitalu itp...
Mowila ze badania krwi wyszly dobrze ale ze maja w szpitalu wynik gbs. Zszokowalo mnie to bo wyglada jakby moja polska ginka wyslala wynik do szpitala. No i tam jest gbs a nie A :D
Wiec powiedziala mi ze jak bede rodzic to mam przypomniec im o tym w szpitalu bo musza mi podac antybiotyk. No i czujecie jakbym tego wymazu nie zrobila??
 
reklama
No wiem :( dlatego chodze prywatnie.
Ale za to opieka okoloporodowa jest ponoc swietna. Nawet o znieczulenie nie trzeba sie prosic. Choc pewnie jak widza ze akcja szybko postepuje to przeciagna,sciemnia ze anestezjolog bedzie za chwile bo tak naprawde to nie ma sensu podawac...
Z jednej strony mam taki dreszczyk emocji z tym porodem naturalnym z drugiej mnie przeraza :)) raz mysle ze dam rade za chwile ze nie... boje sie panicznie bo nie wiem jak to jest,co to skurcz i jaki to bol. Pozniej mysle...kurcze pomecze sie kilka godzin zreszta przeciez to nie boli chyba jednostajnue tylko w jakichs odstepach czasu i wroce do normalnego funkcjonowania a nie jak po cc po miesiacu... tez chce wierzyc ze przez to ze jestem tak bardzo aktywna to bedzie po prostu latwiej rodzic.

Jaaaacieee to sie dzieje naprawde!! Jutro MUSZE spakowac torbe. M juz oznajmilam ze za 1.5 tyg zaczynamy wyganianie bo chce sie juz pozbyc tego brzucha :)) jego mina byla bezcenna :))
 
Do góry