reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Ja tez sie nigdzie nie wybieram jeszcze ;) Spalam moze 5 h i to z przerwami. Ale to przez moja glupote bo posiedzialam na necie;-), a rano biegiem na badania bo mlody w domu a M o 8 jedzie do pracy wiec mialam godzine na zalatwienie. Jedyny dzien taki bo tak to o 7 juz wyjezdza wiec jak nie dzis to chyba internetowo by mi pobierali krew ;) Za to juz po sniadaniu i czekam na kawe ;)

No mamy 13-go piatek ;) Nie chce zadna skorzystac z takiej okazji ;)
 
reklama
Hej,

Ja idę dziś na gbs, mąż pracuje z domu żeby mnie obsługiwać, :D

Na obiad mam łazanki ale chyba zamówimy suszi :D

Zamówiliśmy wczoraj łóżeczko, jeszcze wanienka i wszystko :)
 
dzien dobry
nie wiem czemu ale budze sie od 2 dni ok 6 rano - bez sensu ani siusiu mi sie nie chce ani nic po prostu sie budze

moja mama ma dzisiaj imieniny musze dzieciaki z kwiatami do niej wywiezc sama nie ide bo mam dzisiaj gosci :) taki troche baby shower ;)

a co do wstawania w nocy po porodzie to hormonuy na szczesie dobrze dzialaja i nie ma sie wscieku ani mega niewyspania nawet jak 5 razy do noworodka wstajesz :)
dopiero po kilku miesiacach jak hormony sie "wyczerpuja" to dopiero upierdliwe sie robi i mega meczace
 
reklama
Do góry