reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Pat ja o córce nie myślałam nawet, to nie na moje nerwy hehehe
A ponoć Czopy są różne... Bo zależy kiedy wylaza...
I ja nie wiem czy mi wylazł hehe
 
reklama
Pat Mi chyba ze dwa albo trzy razy wylecialo cos takiego i to juz dawno wiec to nie czop byl, sorry za opis ale jak siku robilam po wstaniu widzialam jakby kluseczke zelowa do scianki toalety przyklejona:szok:
 
Tabasia ja już też 2 razy tak miałam. Pierwszy raz chyba w 28 tygodniu! Swoją drogą to mógł być fragment czopu ale on to sobie tak może odchodzić i odchodzić po kawałku. Jak jest podbarwiony krwią to poród lada chwila.

Doli a mi się wydawało, że to ja jestem panikara :D
 
Może to i czopy po kawałku odchodzą, ale to normalne na tym etapie, więc nie panikujmy :-)

Myla, to obserwuj i w razie czego jedź, jak polezysz juz do końca, to trudno, po przeprowadzce jesteś, a wtedy pewnie cc Ci zrobią po 37 tc, wiec niedużo zostało.

Tabasia, kciuki trzymam, żeby Cię jednak dziś nie wysłały!

Anulka, lewatywa to mus po takiej wyżerce przed porodem :-D
 
Anulka najedzona i chce rodzic :p

Kuklaki z ta zgaga katastrofa :(

Tabasia to raczej upławy ...

Haribo nowej wersji ? [emoji23][emoji23][emoji23]

A co ja robie ? Sprzątam i ....

ImageUploadedByForum BabyBoom1426088826.300156.jpg

Bo 3 tygodnie to juz słowo ....
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1426088826.300156.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1426088826.300156.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 43
tabasia to moze byc czop ale jak bez krwii to luz
choc ja bym sie nie zdziwila gdybys urodzila szybko bo z ta twoja aktywnoscia przed to nie wiem ktore dziecko by wytrzymalo ;)

ja dzisiaj zaczelam brac oeparol i krecic sutkami - hehe skurcze pojawily sie od razu co 3 min :-Dta moja macica wycwiczona hahaha
ale sama sie wystraszylam i przestalaam i po 20 min przeszly :cool2:
boszzz juz sama nie wiem czy chce juz rodzic czyswojego klopsika czy jeszcze mimo wszystko poczekac i potem rodzic gigancika :////
 
reklama
Do góry