reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

no jak ja mojej gin powiedziałam że staram się o dzidziusia to nic mi nie powiedziała, dziwna jakaś, na szczęście jakaś położna na Kasprzaka się nade mną zlitowała i zapisała mnie na piątek, a inna mi powiedziała żebym poszła prywatnie a u nich czekała na termin, totalna olewka.
 
reklama
Witam wszystkie. Udało się i dziś o 10.30 mam wizytę u lekarza :) zobaczymy co lekarz powie :) rewelacji się nie spodZiewam ... Ale jestem podekscytowana.

Karina a gdzie pracujesz? Ja jestem barista i mija najdluSza zmiana ma 15 godzin plus godzina przerwy bezpłatnej. Tyle e cały czas na nogach i trochę się martwię czy to dobre dla dzidzi tym bardziej że od soboty do wtorku mam same zmiany po 13 lub 14 godzin. Na szczęście w środę rozpoczynam urlop tylko tydzień Ale zawsze to jakiś czas na relaks

Wczoraj rozmawiałam z szefową powiedziała ze nie mam się ci martwić no zostaje. Tak więc kontrakt ktory podpisałam automatycznie z dniem 9 września staje się umowa na czas nieokreślony :) jestem spokojniejsza. Ale o ciąży i tak powiem dopiero po urlopie. :)
 
Asia na Twoim miejscu poszlabym na l4 nie musisz im gadac dlaczego problemy kobiece i to juz....
Ja teraz nie daje sie z dlugimi terminami na koniec pazdziernika? Powiedz ze w ciazy jestes i ze pobolewa Ciebrzuch musza Cie przyjac..
 
Hej witam słonecznie :-)

Ja jak chciałam się na NFZ umówić do gina to usłyszałam że termin na koniec października ręce opadają.

Dlatego wole prywatnie bez problemu miło czysto profesjonalnie.

A co do wagi to ja byłam małym grubym dzieckiem potem nastolatka i tak jakoś z miłości moi rodzice mnie upaśli.
W pierwszej ciązy przytyłam 8 kilo-więc niedużo. Sam Antek ważył 4200 i po powrocie ze szpitala miałam wagę jak przed ciążą. w czasie karmienia piersią schudłam jeszcze 2 kilo.

tekst z jedzeniem kotów mnie rozbawił na maxa. Już nie pamiętam kto to napisał ale gratulacje :-D
'
Trzymam kciuki za wizytę Angelika

Asia wazniejsze zdrowie niż praca.
 
Hej Dziewczyny, witam po latach. Powinnam teraz być regularnie - córcia już zaczęła przedszkole,a ja na zwolnieniu, chociaż mimo to ciągle biegam do pracy albo w domu coś robię, muszę pewne sprawy pozamykać.
U nas ok - mdłości nadal meczą, pierwsze rzyganko też zaliczone :-) brak sił też nie odpuszcza, byle do końca pierwszego trymestru.
widzę, ż temat wagi się pojawił - ja w grupie szcześliwców, nigdy nie byłam na żadnej diecie, jem, co chce i startuje z wagą 54kg. w pierwszej ciąży przytyłam z 15kg, ale Mała wyciągnęła ze mnie w miesiąc wszystko.
26.09 mamy USG genetyczne, już powoli myślę o tym.
Trzymajcie się i miłego dzionka!
 
Dobry :)

Aneczka pytanie do Ciebie. W ktorym tyg ciazy bedziesz na usg? Ja mam niezly dylemat tzn.owu mialam okolo tyg wczesniej a moja ginka przyjmuje tylko co 2 tyg. I tak 13.09 wyjdzie mi 10t2d jakby liczyc ze ciaza mlodsza a jak dodam wczesniejsza owu i pojde 27.09 to przy drugim terminie bedzie 13t6d. I nie wiem co robic czy za pozno nie bedzie...
 
Tabasia, to będzie 12-13 tydzień. z tego co się orientuję 13tydz6 dzień to ostatni możliwy termin, ja bym chyba nie ryzykowała. a nie możesz iść gdzie indziej na genetyczne? dla własnego spokoju, że wyniki będą wiarygodne.
 
Aneczka u mnie w ogole nie robia genetycznego. Ja chodze prywatnie do polskiego lekarza...
No i wlasnie nie wiem czy lepiej zrobic wczesniej czy pozniej...
A ona tylko co 2tyg.tutaj :/

Ale chyba pojde 13t6d bo to by byla "najstarsza" ciaza. A moze przeciez byc pare dni mlodsza wiec bedzie moze 13t3 lub 4dni... z pierwsza ciaza termin z om sie pokrywal z tym z usg a teraz wszystko inaczej hihi ;) no nuc zaryzykuje i pojde 27 raczej. Moze juz plec wstepnie poznamy :D
 
U mnie już po wizycie... I tak jak się sspodziewalam szału nie był pani pomagała mi podbrzusze popytala trochę i kazała wybrać szpital. I teraz muszę czekać żeby oni się ze mną skontaktowali prawdopodobnie koło 10 tyg czyli u mnie gdzieś za 3 tyg. :) wtedy dostanę swoją położną i założą kartę ciąży .
 
reklama
Do góry