reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Anemonne ja pamietam jak rano przed ślubem przyjaciółki zrobiłam test "w razie czego" i wyszedł negatywny. Na poprawinach wszyscy pytali kiedy drugie planujemy (corka miała prawie 8mcy) a ja popijając zimne piwko, mówiłam, ze chcielibyśmy juz ale planujemy pod koniec przyszłego roku (haha a młoda bedzie miała wtedy z pol roku :-D)

Ja to uwielbiam cos zmieniać w domu. Mam np. biała łazienkę i wymieniam tylko rzeczniki i dywaniki i raz jest różowa, raz miętowa itd..zmiana ogromna ;-) tak samo cuagle cos przekladam i tylko maz sie śmieje, ze otwiera szafę i nie moze swoich rzeczy znaleźć ale moim zdaniem to dobry trening na pamięć :-D takze co jakos czas mu przestawiam wszystko :sorry2:

Natasza zdrowka! Ja juz kaszle trzeci dzien ale czuje, ze przechodzi. Do lekarza sie nie zebrałam :baffled:
 
reklama
Karina, to drugie ciśnienie chyba też trochę za wysokie, mi ginka mówiła, że jak będzie powyżej 140, to żeby dzwonić.
Chociaż ja to akurat rzadko mam powyżej 100..., przeważnie 80-90. Ale masz leki, więc ok :)
Dobranoc :)

Lei, dobre z tym treningiem na pamięć :-D
 
Ech Asia to się wycierpisz...z jednej strony dobrze że uważają na maluszka ale z drugiej strony jeżeli to wyrostek to takie czekanie nie jest dobre dla Ciebie...i w sumie dziwne że nie ppttagoaw tego określić...mam nadzieje ze to jednak Noe wyrostek i zarówno Ty jak i maluszek będziecie bezpieczni i przestaniesz w końcu cierpieć...!&&

Karina taka dosyć dziwna ta Twoja położna..:) dobrze że mały tylko napedzil Wam stracha a nic więcej ;) bo te nasze kwietniowe maluchy to lubią wystawiać nasza cierpliwość na probe ;)
 
Asia, daj znać co i jak, martwimy się !

Karina, ale strachu Ci narobili !!!
Ale myślę, że ciśnienie wysokie przez stres... i przez kiepski przyrząd.
Fajna łapka Kubusia :D
 
reklama
Do góry