reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Matko jakie z nas babcie :/ mnie z kolei boli spójnie i wew część ud.też chodzę jak pokraka.
Oj Lei, rozumiem cię, bo mi tez ciężko jest się mała zajmować. Ona chce żebym się z nią bawiła na podłodze a jak mam się podnieść to jest tragedia. I cały czas jest mama chodź, mama tam, mama tu. Ale mimo wszystko mam nadzieje ze dotrwam do terminu.trochę mam stracha jak to będzie z dwojeczka i jak Laura zareaguje na brata.
 
reklama
To ja tez sie "pochwale" dzisiejszymi dolegliwosciami :D
Rwa kulszowa,przesuniety dysk na wysokosci lopatki,bol spojenia lonowego i bioder. A co! Coraz gorzej sie dzieje. W nocy wstac do kibelka czy przekrecic sie to masakra. W dzien jest w miare.
Do tego cos mnie rozklada i siedze w domu :/ no i forma coraz gorsza...
 
Hahaha niezły dom starców tutaj mamy :)

Ja już po usg. Oprócz tego że łożysko bardzo nisko to wszystko dobrze. Mój mały to sredniaczek 2300 waży czyli wg hiszpańskiej siatki jest na 46 centylu.mam nadzieję że urodzi się jak Laura troche ponad 3kg.
 
hej. Ja padnięta... zaczynam się do tego przyzwyczajać... Młodego strasznie kaszel w nocy męczył. Wieczorem M podjedzie z nim do lekarza. Ja wolę unikać wszelkich chorób na ile to możliwe. Pewnie do końca tygodnia będzie siedział ze mną w domu. W sobotę to chyba nie wstanę :D

Widzę, że nie tylko mnie zaczyna wszystko boleć :D Mnie boli w pachwinach przy chodzeniu. Ciekawe ile moja już waży :D 7 idę na usg to się zobaczy.
 
Faktycznie niezły dom starców tu mamy :)) haha
Ja mam ucisk na jakiś nerw i jak chodze czy stane na dłużej to mi cała lewa noga drętwieje..masakra
Teraz jak już więcej odpoczywam wedle wskazań lekarza to troszkę mniej boli mnie kręgosłup a co najważniejsze ręka w nocy aż tak bardzo nie drętwieje i mniej boli..

Ja uwielbiałam spać na brzuchu..już się nie mogę doczekać kiedy znów to spanie wróci :)

Milia ale Twoja miała 2100g więc o tydzień młodsza ale i troszkę lżejsza :)
Nie ma co gdybać dzieci teraz będą rosły bardzo różnie i ciężko zgadnąć wagę końcową biorąc jeszcze pod uwagę granice błędu :)

Pat któraś tu wklejała artykuł na temat bambusowych pieluch czy otulaczy..że to nie do końca tak jest z tym bambusem :)

Mila gratulacje udanej wizyty !! Dobrze że wszystko ok :)

Zdrówka dużo życzę !!
Ja już po śniadaniu ale zalegam jeszcze w łóżku. .o zgrozo !! :)) :p
 
Hehe dom starców...;-)

Dziewczyny ja mam dzisiaj mega dola...poszłam do lekarza z tym kaszlem i katarem a babka, ze od 11 dopiero bo od 9 tylko na terminy...ciekawe, ze w necie nie było tak napisane...jak je-butnelam drzwiami tak juz tam nie wrócę...nie wiem do tego czy to pęcherz czy co, niby nie boli a czuje jakbym cos tsm w środku miała spuchniete.. Ja nie wiem juz co robic...skoro nie boli to nie wiem czy mnie zbada ten gin :crazy:
 
Natasza nie widziałam tego artykułu :( właśnie ja jak czytałam to polecali...ale jeszcze poszukam.
Ale nie wiem co lepsze czy muslina bambusowa czy bawełniana...
 
reklama
Natasza odpoczywaj :) mnie moja fizjo wlasnie na te bole chciala do szpitala polozyc... ale jeszcze sie kulam. Wlasciwie to juz sie przyzwyczailam ;)

Lei lepiej sprawdzic...
 
Do góry