reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Judyto, Marku....całym sercem jesteśmy z Wami....


Qrcze u Nas wczoraj temperatura, myslalam ze zęby, bo czwórka do końca się nie przebiła, ale poniewaz marudzil dalam mu nurofen, po paru godz znowu temp i nastepna dawka nurofenu na noc, obudził sie o 5 rano z temp, znowu podalam nurofen, teraz jest 9.00 a on jest ciepły i juz ma 37,3. No nic, musze do lekarza z nim jechac, bo cos się chyba wykluwa, póki co innych objawów niet.
 
Zielona, kwintesencja wszystkich emocji, które czuję... dziękuję :)

Judytko, Marku, jesteśmy z Wami w tym szczególnym dniu...

Wronia, ja tak miałam w czwartek, potem doszła biegunka... oby to jednak same ząbki były...
Nata, zdrówka dla Julci...
Love, daj znać co i jak po badaniach:tak:

Ale głowa mi pęka... dziewczyny szaleją... no i chyba koniec mojego pisania...


 
Qrcze u Nas wczoraj temperatura, myslalam ze zęby, bo czwórka do końca się nie przebiła, ale poniewaz marudzil dalam mu nurofen, po paru godz znowu temp i nastepna dawka nurofenu na noc, obudził sie o 5 rano z temp, znowu podalam nurofen, teraz jest 9.00 a on jest ciepły i juz ma 37,3. No nic, musze do lekarza z nim jechac, bo cos się chyba wykluwa, póki co innych objawów niet.
mój tez mial jakis czas temu gorączke przez kilka dni
tylko i wylacznie goraczke, zbijalam regularnie co 8 godzin jak nrofen przestawal dzialac
zero kaszlu ani kataru
przeszlo z dnia na dzien
taki wirus chyba
 
reklama
Do góry