reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Hej
Udalo się złapac siuski, jak juz wychodzilismy Z. nagle łapie się za pieluchę i mówi "ooo" , woreczek nakleiłam odwrotnie niż na instrukcji i udało się :-D

wyniki mamy dziś o 17 zwariuje do tego czasu.


..................................................................................................................


[*] PAMIĘTAMY
 
Zosiu
[*] Czuwaj nad swoimi rodzicami!

Laurka od poniedziałku codziennie w nocy budziła się z płaczem, dziś spała już spokojnie...
 
Zosieńko aniołku nasz najdroższy opiekuj się z góry Twoją Mamusią i Twoim Tatusiem. Zawsze będziemy o Tobie pamiętać Iskierko!!!


Love 3mam mocno kciuki za wyniki!
 
Zosieńko- czas się pożegnać... moje serce płacze dziś razem z całym niebem... z całym światem... Twoja dusza i serduszko zawsze będzie z nami.
[*] :*
[*]
 
Antośka też od kilku dni z gorączką, stanem podgorączkowym który sam mija i juz sama nie wiem czy zwalic na 3 czy na wirusa właśnie.

Chorowitkom zdrówka.

.....................................................................................................................................................................................................

Judyta, Marek dużo siły i woli odnalezienia spokoju w cierpieniu

Zoisu [*] baw się pięknie na górze wśród jasnych chmurek i spoglądaj czasem na dół na nas, opiekuj się rodzicami, pomagaj im troszke, tak troszeczke
 
reklama
Do góry