reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bicie serca plodu

reklama
Na usg wg usg ( lekarz chyba zakłada że cykl 28 dni ) wyszło że to 5 tydz+6 a wg moich obliczeń od OM to był 6+1 było bicie serduszka . Lekarz stwierdził że bije wolno ale na tak wczesnym etapie to normalne. Co myślicie?
Bo ja już się naczytalam głupot
No ale skoro lekarz twierdzi, ze to normalne, to po co się doszukujesz problemow?

Dziewczyno, wrzuć na luz, odpoczywaj, teraz naprawdę nic nie zalezy już od Ciebie i od tego, jak się martwisz i ile ;)
 
Na usg wg usg ( lekarz chyba zakłada że cykl 28 dni ) wyszło że to 5 tydz+6 a wg moich obliczeń od OM to był 6+1 było bicie serduszka . Lekarz stwierdził że bije wolno ale na tak wczesnym etapie to normalne. Co myślicie?
Bo ja już się naczytalam głupot
U mnie a 6+0 w ogóle nie było jeszcze widać serduszka 🙂 zresztą moja lekarka do 7 tygodnia raczej nie szuka na siłę, bo to bardzo wczesny etap i właśnie może być, może nie być ...może bić wolno, może już szybciej. W ogóle się tym nie przejmuj 🙂 rozbieżność też jest żadna 🙂 ciężko na tym etapie idealnie zmierzyć zarodek. Za kilka dni będzie wszystko jasne i serduszko pewnie się rozkręci 🙂
 
Do góry